Vo svete tabletov dnes existuje množstvo zariadení, ktoré vás môžu zaujať dizajnom, rozmermi alebo výkonom. Samsung pred pár mesiacmi predstavil zariadenie, ktoré je určené pre tých najnáročnejších zákazníkov. Galaxy Tab S9 Ultra má totiž k dispozícii obrovský 14,6″ displej a dnes ho kúpite v zľave za výhodnú cenu. Toto vám nedokáže ponúknuť ani drahší a zároveň stále menší iPad Pro s 12,9″ displejom.

Samsung Galaxy Tab S9 Ultra ponúka AMOLED zobrazovaciu jednotku s vysokým rozlíšením 2960 × 1848 (QHD). Displej má tiež technológiu Vision Booster, ktorá dokáže prispôsobiť obraz na priamom slnku tak, aby ste ho dobre videli za každých svetelných podmienok. O výkon sa potom stará procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 s taktom na 2,8 GHz, čo je aktuálne asi to najlepšie vo svete Androidov. Sekunduje mu 12 GB RAM či základná 512 GB pamäť, do ktorej sa zmestí množstvo aplikácií, fotiek a tiež súborov. O úložisko teda nebude núdza.

Čo sa týka ceny tabletu, tá je nastavená veľmi férovo. Samsung Galaxy Tab S9 Ultra sa štandardne predáva za 1 459 €, avšak vy ho po kliknutí na tento odkaz kúpite za 1 192 €, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte.

Samsung Galaxy Tab S9 Ultra
Zdroj: YouTube / ThisIsE (snímka obrazovky)

Okrem toho, že tento tablet ponúka uhlopriečku, ktorou v súčasnosti žiaden iPad nedisponuje platí, že je aj výrazne lacnejší. Len pre porovnanie, iPad Pro 12,9″ s 512 GB úložiskom sa bežne predáva za 1 799 € a po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať za 1 725 €.

Je síce pravda, že tu budete mať extrémne výkonný procesor Apple M2, ktorý výrobca bežne používa v počítačoch Mac a nadchnúť vás môže aj operačný systém iPadOS 17, no stále hovoríme o príplatku presahujúcom 500 € za zariadenie, ktoré nemá tak veľký displej, ako Samsung Galaxy Tab S9 Ultra.

No a práve to považujeme za najväčší benefit tohto zariadenia. Veď v spojení s klávesnicou, ktorá má v sebe integrovaný aj trackpad si vytvoríte pomyselný prenosný notebook s dotykovým displejom. A to je pre bežnú prácu ako stvorené.

Samsung Galaxy Tab S9 Ultra odolá aj vode 

Samsung Galaxy Tab S9 Ultra
Zdroj: Samsung

Zákazníci sa tiež môžu tešiť na zvýšenú vodeodolnosť v rámci normy IP68, ktorá vo svete tabletov vôbec nie je bežná či možnosť rozšírenia úložiska až o 1 TB vďaka podpore pamäťových kariet MicroSD. Samozrejmosťou sú technológie ako Wi-Fi, Bluetooth či GPS a tiež kvalitný zadný fotoaparát s rozlíšením 13 Mpx (f/2,2) či predný fotoaparát s rozlíšením 12 Mpx (f/2,4).

Prečítajte si tiež  Kúpte si MagSafe nabíjačku na iPhone so skoro tretinovou zľavou. Jej nákup sa oplatí

Na nabíjanie slúži USB-C konektor a Samsung Galaxy Tab S9 Ultra podporuje aj 45 W rýchle nabíjanie. To sa hodí, pretože tento tablet disponuje obrovským, až 11 200 mAh akumulátorom, čo mu zabezpečuje veľmi dlhú výdrž batérie. Budúci majitelia v balení ako malý bonus nájdu aj stylus S Pen. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -