Nie je žiadnym tajomstvom, že aj spoločnosť Apple skúma a testuje možnosti skladacích zariadení. A aj keď to v súčasnosti nevyzerá na to, že by sa firma chystala predstaviť svoj prvý ohybný iPhone, v blízkej budúcnosti sa to môže zmeniť.

Ako píše analytická spoločnosť CCS Insight, na základe jej informácií a odhadov by sme sa prvého skladacieho iPhonu nemali dočkať skôr, ako v roku 2025. Na zariadenie si teda počkáme ešte minimálne dva a pol roka. To by však nemal byť ten najväčší problém.

Experti sa totiž pozreli aj na to, koľko by malo takéto zariadenie stáť a ich domnienky vás nepotešia. Samozrejme, dopredu uvádzame, že ide len o odhad a nie oficiálnu cenu. Ako však poznáme spoločnosť Apple, tento scenár sa môže veľmi ľahko naplniť.

Koľko bude stáť prvý skladací iPhone? 

Skladací iPhone 2025
Zdroj: yankodesign

Zariadenie by malo byť na vrchole ponuky a v portfóliu zastávať úlohu vlajkovej lode. Budúci zákazníci by si preto mali pripraviť až 2 500 $ za základnú verziu. Ak bude chcieť viac pamäte, cena bude ešte vyššia.

To znamená, že v Európe to môže byť aj 2 700 či dokonca 2 800 eur! Za tieto peniaze má človek aj naložený MacBook 16″ a nie telefón.

V súčasnosti nie je celkom jasné, ako bude skladací iPhone vyzerať. Dokonca sa špekuluje nad tým, že Apple skôr predstaví skladací iPad, na ktorom si všetky technológie a pánty odskúša a potom bude pokračovať ďalej.

Skladací iPhone 2025
Zdroj: yankodesign

O tejto technologickej spoločnosti je známe, že nič nenecháva na náhodu a ak začne predávať nejaký produkt, vždy je vyladený do dokonalosti.

Ak by teda Apple predávalo skladací iPhone, povrchová úprava jeho displeja by musela byť mimoriadne kvalitná a odolná voči externým vplyvom. V opačnom prípade by firma riskovala množstvo potencionálnych problémov – a to robiť nebude.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple oznámilo, dátum konania WWDC 2017
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here