Nie je žiadnym tajomstvom, že aj spoločnosť Apple skúma a testuje možnosti skladacích zariadení. A aj keď to v súčasnosti nevyzerá na to, že by sa firma chystala predstaviť svoj prvý ohybný iPhone, v blízkej budúcnosti sa to môže zmeniť.

Ako píše analytická spoločnosť CCS Insight, na základe jej informácií a odhadov by sme sa prvého skladacieho iPhonu nemali dočkať skôr, ako v roku 2025. Na zariadenie si teda počkáme ešte minimálne dva a pol roka. To by však nemal byť ten najväčší problém.

- Reklama -

Experti sa totiž pozreli aj na to, koľko by malo takéto zariadenie stáť a ich domnienky vás nepotešia. Samozrejme, dopredu uvádzame, že ide len o odhad a nie oficiálnu cenu. Ako však poznáme spoločnosť Apple, tento scenár sa môže veľmi ľahko naplniť.

Koľko bude stáť prvý skladací iPhone? 

Skladací iPhone 2025
Zdroj: yankodesign

Zariadenie by malo byť na vrchole ponuky a v portfóliu zastávať úlohu vlajkovej lode. Budúci zákazníci by si preto mali pripraviť až 2 500 $ za základnú verziu. Ak bude chcieť viac pamäte, cena bude ešte vyššia.

To znamená, že v Európe to môže byť aj 2 700 či dokonca 2 800 eur! Za tieto peniaze má človek aj naložený MacBook 16″ a nie telefón.

V súčasnosti nie je celkom jasné, ako bude skladací iPhone vyzerať. Dokonca sa špekuluje nad tým, že Apple skôr predstaví skladací iPad, na ktorom si všetky technológie a pánty odskúša a potom bude pokračovať ďalej.

Skladací iPhone 2025
Zdroj: yankodesign

O tejto technologickej spoločnosti je známe, že nič nenecháva na náhodu a ak začne predávať nejaký produkt, vždy je vyladený do dokonalosti.

Ak by teda Apple predávalo skladací iPhone, povrchová úprava jeho displeja by musela byť mimoriadne kvalitná a odolná voči externým vplyvom. V opačnom prípade by firma riskovala množstvo potencionálnych problémov – a to robiť nebude.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -