Mobilný operačný systém iOS skrýva veľa funkcií a prekvapení, o ktorých ste možno ani nevedeli. Dôvod je ten, že sem pribúdajú postupne a platí to aj pre možnosť vytvárania odkazov na aplikácie priamo na pracovnej ploche.

Vďaka tejto šikovnej novinke, ktorá sa po prvýkrát objavila iba nedávno v rámci iOS 15 si budete môcť pridať jednu apku pokojne aj na tri karty pracovnej plochy – pokiaľ ju budete chcieť mať napríklad vždy po ruke.

Postup práce je samozrejme veľmi jednoduchý a zvládne ho každý. Stačí nasledovať náš návod, ktorý sa nachádza nižšie.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Ako v iOS umiestniť jednu aplikáciu na viacero okien domovskej obrazovky?

  • Otvorte si na svojom zariadení pracovnú plochu a prejdite na knižnicu aplikácií.
  • V knižnici si vyberte apku, podržte na nej prst a čakajte, kým sa nevytvorí jej kópia.
  • Akonáhle sa to podarilo, prejdite späť do knižnice apiek a celý proces zopakujte. Počet ikoniek jednej aplikácie nie je obmedzený.
  • Akonáhle chcete ikonu apky vymazať, podržte na nej prst a kliknite na Odstrániť apku a potom kliknite na možnosť Odstrániť z plochy.
  • Hotovo.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
instagram://user?username=svetapplesk
Prečítajte si tiež  Google prichádza s novým Material Design aj do iOS!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -