Spoločnosť Apple vyrába zariadenia, po ktorom túžia ľudia z celého sveta. iPhone je však pomerne drahý a preto si ho nemôže dovoliť každý. Ľudia preto robia totálne absurdné a po väčšine veľmi smutné veci, aby si ho mohli zaobstarať. V minulosti si napríklad muž nechal vyoperovať ľadvinu a dnes sa našli rodičia, ktorí za iPhone vymenili svojho novorodenca.

O prípade informuje portál Timesofindia, na ktorom sa píše, že mladý pár pochádzajúci zo zo Západného Bengálska sa rozhodol predať svoje 8-mesačné dieťa. Dvojica Jaydev a Sathi, ktorá sa stará aj o 7-ročnú dcéru, si zatúžila kúpiť iPhone, aby prerazili na sociálnych sieťach. Čítate správne.

Hlavnou motiváciou mala byť výroba Instagram Reels a teda krátkych niekoľko-sekundových videí, na základe ktorých sa dá vcelku slušne vybudovať publikum na tejto sociálnej sieti. Samozrejme, človek na to musí mať aj určitú porciu talentu a skúseností.

Susedia si všimli, že rodičom chýba dieťa 

Na prípad upozornili všímaví susedia, ktorí spozorovali, že rodičom chýba čerstvo narodené dieťa. Po krátkom výsluchu sa policajti nestačili čudovať, čoho sa tento pár dopustil. Obaja rodičia sa ku svojmu činu priznali.

Dobrou správou je, že policajtom sa 8-mesačného novorodenca podarilo zachrániť pred cudzou ženou v Khardahu. Muži zákona tiež zatkli biologickú matku Sathi, no otec Jaydev je v súčasnosti na úteku.

Dvojica má toho navyše na rováši viac, pretože čelí aj obvineniam, ktoré súvisia s drogovou trestnou činnosťou.

Reklama
Reklama

Polícia teraz preveruje, či za predajom dieťaťa nie sú aj iné dôvody, než chudoba rodiny.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.