iPhone 15 Pro Max je ten najlepší smartfón, aký nám spoločnosť Apple ponúka. Výrobca v ňom použil tie najmodernejšie hardvérové vychytávky a zariadenie následne zabalil do dizajnovo atraktívneho tela, ktorého rám je vyrobený z titánu. Vďaka tomu je nie len veľmi odolný, ale aj rekordne ľahký. Najlepšie však na tom je, že iPhone 15 Pro Max už kúpite za rozumnú cenu. V poslednom období príjemne zlacnel.

K dispozícii pri tom budete mať revolučný 3 nm procesor A17 Pro, ktorý má 6-jadrové CPU aj GPU a spolieha sa na 8 GB RAM. iPhone 15 Pro Max je tiež vybavený hardvérovým Ray Tracingom, vďaka čomu si na ňom zahráte konzolové tituly. Nie je to však všetko. Používatelia sa môžu tešiť na špičkový 6,7″ OLED displej s vysokým rozlíšením, funkciou Always-on a tiež ProMotion (1 – 120 Hz obnovovacia frekvencia). Je to jedna z najlepších obrazoviek, aká sa v súčasnosti montuje do smartfónov.

No a cena? Ako sme už naznačili, iPhone 15 Pro Max zlacnel. Nie len, že sa v čase uvedenia na trh predával za rovnakých 1 449 €, ako jeho predchodca – avšak s dvojnásobným 256 GB úložiskom v základnej verzii, ale teraz na ňom viete ušetriť stovky eur. Po kliknutí na tento odkaz totiž zariadenie kúpite už od 1 245 €, čo je mimoriadne atraktívna ponuka.

iPhone 15 Pro Max
Zdroj: Unsplash / Amanz (úprava redakcie)

iPhone 15 Pro Max disponuje po prvýkrát USB-C portom s podporou štandardu Thunderbolt 4. Taktiež sa môžete tešiť na trojicu brutálne kvalitných objektívov. Ten hlavný má 48 Mpx rozlíšenie a dokáže fotiť do formátu ProRAW. Potom je tu aj 12 Mpx ultraširokouhlý objektív či 12 Mpx teleobjektív s podporou 5x optického zoomu. iPhone 15 Pro Max však zvláda aj 4K video pri 60 FPS, alebo zábery vo formátoch ProRes aj LOG. Čerešničkou na torte sú rôzne režimy, ako ten nočný, filmov, akčný či portrétny, ale aj optická stabilizácia snímačov druhej generácie.

iPhone 15 Pro Max má tiež obrovskú batériu s kapacitou 4 441 mAh, vďaka ktorej sa dá bez problémov používať aj dva dni na jedno nabitie. Sami máme v redakcii tento model hneď v dvoch kúskoch a už niekoľko mesiacov si ho nevieme vynachváliť. Ak teda chcete najlepší iPhone súčasnosti, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 1 245 €. Rozhodnutie nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple má rekordnú hodnotu. Koronavírus mu evidentne veľmi neublížil.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -