Ako iste viete, spoločnosť Apple nám už o pár týždňov predstaví úplne nový iPhone 13, ktorý bude mať k dispozícii viacero technických zmien, no zároveň ponesie podobný dizajn ako súčasný iPhone 12.

Aj táto skutočnosť motivovala známeho dizajnéra Souta aby vytvoril vlastný render, ktorý znázorňuje prezentáciu smartfónu v oficiálnych predajniach Apple Store po celom svete. Využil pri tom dizajn MagSafe stojanov, ktoré nám Apple ukázalo iba minulý týždeň.

V praxi tak posadil iPhone 13 a iPhone 13 Pro na kovovú tyčku, ktorá je zakončená bezdrôtovou nabíjačkou MagSafe. Okrem toho však môžete vidieť tiež prítomnosť bezpečnostného systému, aby spomínané zariadenia nikto neukradol.

Celkový vzhľad tohto nového riešenia je veľmi elegantný a zároveň aj pohodlnejší na manipuláciu, nakoľko sa zákazník nemusí triafať do úzkeho Lightningu tak ako dnes. Nie, že by to bol problém, no cez MagSafe to bude zaručene jednoduchšie.

S uvedeným riešením však vznikajú aj teoretické negatíva a to napríklad stopy po magnetoch, ktoré sa na sklenenej časti zariadenia vyskytnú skôr či neskôr v podobe škrabancov. Pre Apple to nebude práve dobrá vizitka, no na strane druhej zákazník uvidí, s čím musí pri zakúpení iPhonu 12 so systémom MagSafe počítať. Tieto miniatúrne poškodenia bývajú prítomné už po niekoľkých dňoch a ich oprava nie je možná.

Dajte nám vedieť do komentára, či sa vám nový spôsob prezentácie páči a či si plánujete zakúpiť iPhone 13. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -