Pokiaľ máte radi experimenty a zaujímavé nápady, dnes sa o jeden postaral 3D dizajnér 4RMD. Ten zobral starý iPhone 6, ktorý Apple predstavilo ešte v roku 2014 a prepracoval ho do omnoho modernejšej podoby, ktorá korešponduje s aktuálnou dobou.

Nie je žiadnym tajomstvom, že iPhone 6 bolo revolučné zariadenie. Ako prvé prinieslo skutočne veľký 4,7″ displej a aby toho nebolo málo, k dispozícii bola aj verzia „Plus“ s uhlopriečkou 5,5″.

- Reklama -

Jedna z hlavných nevýhod tejto generácie sa ale skrývala vo veľmi hrubých bradách, najmä v spodnej časti displeja kde sa nachádzal Home Button so senzorom otlačkov prstov Touch ID, ktoré komplikovali manipuláciu a celkové ovládanie zariadenia.

iPhone 6 s edge-to-edge displejom 

Autor konceptu, ktorý si môžete pozrieť vo videu nižšie však na tento neduh myslel a vyriešil ho moderným spôsobom.

Svoj „refreshnutý“ iPhone 6 vybavil edge-to-edge displejom s výrezom pre prednú kameru a taktiež mnohými inými modernými technológiami, ktorými aktuálne iPhone disponuje.

Vďaka tomu dostal do relatívne starého dizajnu ten najaktuálnejší hardvér a my musíme povedať, že je to naozaj zaujímavá kombinácia. Veď posúďte sami:

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.