Pokiaľ chcete nový iPhone SE 2. generácie, dnes svoje predobjednávky oficiálne nespustilo iba Apple ale aj slovenský Telekom. Zariadenie si môžete predobjednať cez formulár na webe. K paušálom ÁNO dostanete zľavu 20€.

Telekom už spúšťa predobjednávky na iPhone SE 2. generácie.

Tak ako to už tradične býva, slovenskí operátori chcú nasýtiť trh pomocou nových jablkových zariadení. Pokiaľ máte paušál, môžete získať iPhone za výhodnú cenu. Akcia od Telekomu je jedna z prvých, ku ktorej dostanete „Web zľavu“ na iPhone SE 2. generácie, vo výške 20€. Hoci to nie je možno veľa, v súčasnej situácii je každé euro dobre, tak prečo nie.

Zľava z ceny, ktorú nepoznáme…

Celá táto pozitívna informácia má aj jeden háčik. Operátor na svojich stránkach nikde neuviedol, koľko bude vlastne iPhone SE 2. generácie stáť k jednotlivým druhom paušálu. Nepredpokladáme ale, že cena bude výrazne odlišná od tej, ktorú ponúka Apple na nemeckom Apple Online Store – 479€ za 64GB verziu.

Operátor sa takisto nezmienil ani o tom, kedy bude zariadenie dostupné pre zákazníkov. Poväčšine sa však podarí (z našich vlastných skúseností) naskladniť dostatok iPhonov v deň oficiálneho celosvetového spustenia predaja a zákazníkom sa rozošlú o deň neskôr.

Nakoľko je teda spustenie predaja plánované globálne na 24. apríla, predpokladáme, že Telekom môže svoje prvé objednávky vybaviť už 25. apríla. Celá predobjednávka prebieha prostredníctvom jednoduchého a nezáväzného formulára na webe. Akonáhle ho vyplníte, pracovníci vás budú kontaktovať. Idete do toho?

Telekom už spúšťa predobjednávky na iPhone SE 2. generácie. Dá vám zľavu.
Telekom už spúšťa predobjednávky na iPhone SE 2. generácie. Dá vám zľavu.
Prečítajte si tiež  Apple vymazal WhatsApp aj Threads z App Store. Prikázali mu to úrady
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.