Spoločnosť Apple predstavila nové iPhony, vďaka čomu nám mohla konečne prezradiť, kedy vydá nový operačný systém iOS 16 pre všetkých používateľov.

Táto aktualizácia bola predstavená už pred niekoľkými mesiacmi na WWDC 2022 a po zdĺhavom beta testovaní je zdá sa pripravená na začiatok ostrej prevádzky.

Možno trochu zlou správou je, že jej vydanie nepríde v najbližších dňoch ale budeme si naň musieť počkať skoro týždeň. Aby sme boli presnejší, technologický gigant svoj nový systém sprístupní 12. septembra 2022.

Aj keď by sme radi spolu s dátumom vydania iOS 16 zverejnili presný čas, neurobíme to, nakoľko v minulosti s tým Apple malo problémy. Po správnosti by však update mohol byť dostupný medzi 19. až 23. hodinou večer.

Pokiaľ vás zaujímajú podrobnosti ohľadom operačného systému iOS 16, prečítať si o ňom môžete tu.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  TikTok prináša šialené obmedzenie pre mladých. Ak nemáš 18 rokov, veľa zábavy si neužiješ
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.