Myslíte si, že ste už videli všetko? V tom prípade vás radi vyvedieme z omylu. Ak považujete za najväčší funkčný iPhone model 14 Plus (ktorý nepatrne poráža iPhone 14 Pro Max), tak máte iba čiastočnú pravdu. YouTuber Matthew Beem sa totiž postaral o niečo, čo nemá vo svete obdoby.

Za jeho projektom stojí obria konštrukcia, ktorá má zaoblené hrany a obrovský dotykový displej. Ide konkrétne o 83″ OLED panel LG evo G3, ktorý je kombinovaný so špeciálnymi lasermi, nachádzajúcimi sa v konštrukcií zariadenia. Práve tie sa starajú o to, že funguje podobne, ako skutočný kapacitný displej vo veľkom iPhone.

Sklamaním pre vás bude pravdepodobne aj to, že tento gigantický iPhone nebeží na operačnom systéme iOS ale prekvapivo na macOS. V jeho útrobách sa nachádza populárny počítač Mac mini, ktorý spúšťa (a teraz sa podržte) operačný systém Android s témou iOS. Je to síce taká cesta z Bratislavy do Tatier cez Košice, ale ináč sa to zrejme spraviť nedalo.

iPhone má funkčné aplikácie a dokonca aj prednú kameru 

Najväčší funkčný iPhone na svete
Zdroj: YouTube / Matthew Beem

Na obrovskej obrazovke je možné používať aplikácie a dokonca aj prednú kameru, vďaka čomu sa dajú uskutočňovať video-hovory. Autor to demonštruje priamo vo videu, keď zavolá jednému zo svojich predplatiteľov, ktorému oznámi, že vyhral 1 000 $.

Telefón pripomína z prednej časti skôr dizajn iPhonu SE 3, no zozadu je to „plnohodnotný“ iPhone 14 Pro Max. Dokonca sa tu nachádza aj leštené logo spoločnosti Apple, ktoré vyzerá naozaj nádherne.

Loopi Eco Case
Reklama

Celá konštrukcia najväčšieho iPhonu na svete má na výšku až dve a pol metra a váži cez 220 kilogramov. YouTuber sa s ňou prechádzal ulicami New Yorku, kde ju ukazoval náhodným okoloidúcim. Dokonca ho ukázal aj youtuberovi Marquesovi Brownleemu (MKBHD), ktorý sa preslávil svojimi technologickými recenziami. To čo naň povedal uvidíte vo videu nižšie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 - Únik ukazuje zmenu v dizajne. LiDAR má dostať len 6,7" model "12 Pro Max"
Môže ťa zaujímať
- Reklama -