Spoločnosť Apple mala dnes svoj veľký deň. Zákazníkom predstavila niekoľko nových produktov vrátane prepracovaného iPhonu SE 3. generácie, ktorý sa po vizuálnej stránke podobá na iPhone SE 2. generácie.

V jeho vnútri sa však skrýva výkonnejší procesor A15 Bionic, podpora pre 5G pripojenie a niekoľko ďalších dôležitých inovácií, ktoré v predošlej verzii chýbali. Ak vás dnešné predstavenie iPhonu SE 3 zaujalo a chceli by ste spoznať jeho cenu, ste na správnom mieste.

Ako iste viete, ceny v USA sú v porovnaní s Európou dosť odlišné a už dávno neplatí prepočet $=€ tak ako kedysi. Následujúce čiastky sú stanovené na základe rakúskeho Apple Online Store, ktorého ceny sú v podstate jedna k jednej kopírované aj na Slovensku.

Ak sa teda chystáte na nákup akéhokoľvek iPhonu SE 3, pripravte sa na nasledujúce čiastky:

iPhone SE 3 slovenské ceny: 

  • iPhone SE 3 (64 GB) – 519 €
  • iPhone SE 3 (128 GB) – 569 €
  • iPhone SE 3 (256 GB) – 689 €

Táto cenová politika je skoro rovnaká ako v roku 2020, keď Apple predstavilo iPhone SE 2. generácie. Používatelia si však za jednotlivé verzie priplatia o 30 až 50 € viac.

Analytici ešte dávnejšie oznámili, že v roku 2022 by sa mohlo predať pokojne aj cez 20 miliónov kusov najdostupnejšieho modelu, čo by predstavovalo zhruba 10 % až 15 % z celkovej produkcie iPhonov.

A vzhľadom na to, aký je tento model po vizuálnej stránke zastaralý, považujeme tento cieľ sa veľmi ambiciózny. Nechajme sa prekvapiť, ako to teda dopadne.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple muselo pri prezentáciách klamať!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -