Spoločnosť Apple mala dnes svoj veľký deň. Zákazníkom predstavila niekoľko nových produktov vrátane prepracovaného iPhonu SE 3. generácie, ktorý sa po vizuálnej stránke podobá na iPhone SE 2. generácie.

V jeho vnútri sa však skrýva výkonnejší procesor A15 Bionic, podpora pre 5G pripojenie a niekoľko ďalších dôležitých inovácií, ktoré v predošlej verzii chýbali. Ak vás dnešné predstavenie iPhonu SE 3 zaujalo a chceli by ste spoznať jeho cenu, ste na správnom mieste.

- Reklama -

Ako iste viete, ceny v USA sú v porovnaní s Európou dosť odlišné a už dávno neplatí prepočet $=€ tak ako kedysi. Následujúce čiastky sú stanovené na základe rakúskeho Apple Online Store, ktorého ceny sú v podstate jedna k jednej kopírované aj na Slovensku.

Ak sa teda chystáte na nákup akéhokoľvek iPhonu SE 3, pripravte sa na nasledujúce čiastky:

iPhone SE 3 slovenské ceny: 

  • iPhone SE 3 (64 GB) – 519 €
  • iPhone SE 3 (128 GB) – 569 €
  • iPhone SE 3 (256 GB) – 689 €

Táto cenová politika je skoro rovnaká ako v roku 2020, keď Apple predstavilo iPhone SE 2. generácie. Používatelia si však za jednotlivé verzie priplatia o 30 až 50 € viac.

Analytici ešte dávnejšie oznámili, že v roku 2022 by sa mohlo predať pokojne aj cez 20 miliónov kusov najdostupnejšieho modelu, čo by predstavovalo zhruba 10 % až 15 % z celkovej produkcie iPhonov.

A vzhľadom na to, aký je tento model po vizuálnej stránke zastaralý, považujeme tento cieľ sa veľmi ambiciózny. Nechajme sa prekvapiť, ako to teda dopadne.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -