Jedna z veľmi dôležitých vecí, minimálne pri Apple, je aj balenie, v ktorom sa po prvý krát dostáva nový produkt priamo k zákazníkovi. Apple je všeobecne známe tým, že si na baleniach dá záležať a nejde len o produktovú líniu iOS ale tiež nájdeme nádherné a premyslené balenia napríklad pri Macoch či iPodoch. Nie je to tak dávno, čo sa na svetlo sveta dostal úplne nový iPhone SE. Čuduj sa svete, ten je už dnes v niektorých krajinách v predaji a my si môžeme pozrieť prvý unboxing!

Unboxing iPhonu SE!

Áno, dnes je 31. marca a práve to je deň, keď k prvým majiteľom dorazili predobjednávky iPhonu SE priamo domov. Telefóny bolo možné rezervovať už 24. marca, no a potom už len týždeň vydržať na oficiálnu distribúciu. Model SE takto odštartoval viacmenej v najväčších krajinách sveta a nakoľko je táto udalosť každým rokom, pri každom iPhone, či vlastne každom produkte Apple veľmi významná, prinášame aj unboxing video!

- Reklama -

Na unboxing videu môžeme vidieť prakticky to, čo sme očakávali, jednoduchá biela krabička, ktorá sa niesla v duchu balenia iPhonu 6S a iPhonu 6 (krabičky vyrobenej po začiatku predaja iPhonu 6S, Apple jej mierne pozmenilo dizajn). Na prednej strane teda nájdeme vysokokvalitnú fotografiu zariadenia, ktorá má na displeji nádherný kvet, ktorý i môžeš stiahnuť tu. Na boku potom nájdeme nápis iPhone SE a pri porovnaní s krabicou od iPhonu 5S je to takmer totožné balenie.

Vo vnútri nájdeme okrem samotného iPhonu samozrejme aj klasické príslušenstvo ako nabíjačku s Lightning káblom či slúchadlá Apple EarPods. Potom tu sú manuály a špeciálna “spinka” na vyberanie SIM karty, ktorá je vyrobená z tekutého kovu.

Na videu uvidíš aj prvý dojem zo zariadenia a podľa slov YouTubera môžeš dedukovať, že hoci telefón vyzerá na prvý pohľad rovnako ako model 5S, v skutočnosti má pocit, že ide o úplne odlišné zariadenie čo sa dizajnu týka.

To nám ale potvrdí asi až najbližšie porovnanie so samotným iPhonom 5S, ktorého sa dočkáme. predpokladáme už zajtra. Podľa nášho názoru sú mierne zväčšené hrany, vďaka čomu vyzerá model SE opticky odlišne ako iPhone 5S.

Veľkosť a ostatné komponenty sú ale rovnaké a tak je to prakticky rovnaké zariadenie pre bežného človeka, ktorý ho uvidí na ulici. Tešíš sa už na svoj iPhone SE aj ty? Vieme, kedy príde ku operátorom! 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.