Magazín MacFan sa preslávil predovšetkým začiatkom tohto roka, kedy nám ukázal schémy iPhonu 6/6 Plus, ktoré sa časom ukázali ako pravdivé. Vďaka tomu si vo svete magazínov získal obrovský rešpekt a dnes priniesol ďalšiu schému. Tentokrát ide o pripravovaný iPad Pro, ktorý má ponúknuť až 12,2″ displej! 

Názov, rozmery, procesor!

Novinári po celom svete zvykli označovať väčšiu verziu iPadu, ako iPad Pro. Je však možné, že finálny produkt neponesie toto označenie. V Japonsku totiž špekulujú nad názvom iPad Air Plus, ktorý by mohol nadväzovať na menšieho brata iPhone. Rozmery tohto produktu by mali byť 305,31 mm x 220,8 mm x 7mm, čím sa nám potvrdzujú správy, že bude omnoho väčší než iPad Air ( pre porovnanie 240 mm x 169,5 mm x 6,1). Procesor – pri predstavovaní takéhoto zariadenia bude veľmi dôležitý aj procesor, ktorý bude musieť stíhať väčší displej, ktorý by mal ponúknuť aj väčšie rozlíšenie. o výkon by sa mal postarať Apple A9, ktorý bude akýmsi upgradom Apple A8X, ktorý poznáme z iPadu Air druhej generácie. Poslednou vecou, o ktorej sa server zmienil sú reproduktory, ktoré by sa mali nachádzať na spodnej ale aj na hornej strane pre lepší stereo zvuk!

- Reklama -
Takto by mohol vyzerať iPad Pro/Air Plus! - svetapple.sk
Takto by mohol vyzerať iPad Pro/Air Plus! – svetapple.sk

iPad mini 4

Okrem toho, že Apple predstaví väčší iPad predstaví aj menší iPad, ktorý posledný rok povedzme si pravdu nepriniesol absolútne nič prevratné. Nový iPad mini štvrtej generácie by mal ponúknuť procesor Apple A8X, lepší fotoaparát a dokonca by mal byť tenší ako iPad Air 2. S príchodom iPadu mini by sa mali prestať predávať všetky predošlé generácie vrátanie tej poslednej, tretej. Predstavenie by sa malo konať v druho štvrťroku 2015, môžme sa teda začať tešiť! 🙂

ipad-mini-gold-concept-03
iPad mini 4 by mal byť tenší, ako iPad Air 2! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.