O iPhone SE 2. generácie sa toho napísalo veľa. Nikto ho však až do dnešného dňa nemal šancu otestovať. Jeden z najočakávanejších smartfónov roku 2020 sa už dostal k prvým recenzentom. Pozrite si unboxing a prvé dojmy z modelu SE pre rok 2020!

Unobixng – iPhone SE 2. generácie

Pokiaľ by sme mali vybrať najlepšie zariadenie do 500€, ktoré vám vydrží roky a budete s ním spokojní, bude to práve iPhone SE 2. generácie. No a nie je to len z našej hlavy. Podobný názor majú aj celosvetovo známi youtuberi, ktorým sa už novinka dostala do rúk.

Čo sa týka samotného balenia, tak tu žiadne prekvapenia nenastali (našťastie). Zariadenie sa nachádza v klasickej bielej krabičke a je ochránené prepravnými fóliami. Okrem neho tu nájdeme aj 5W nabíjací adaptér, návody s nálepkami spoločnosti Apple, no a v neposlednom rade slúchadlá EarPods, ktoré si viete k telefónu pripojiť cez Lightning konketor.

Dá sa povedať, že sa jedná o štandardnú výbavu, ktorá vám bude stačiť na každodenné používanie. Ak by ste chceli ale rýchle nabíjanie alebo AirPods/AirPods Pro, budete musieť zainvestovať do týchto produktov samostatne.

Unobixng - iPhone SE 2. generácie. Pozrite sa ako vyzerá "naživo".
Unobixng – iPhone SE 2. generácie. Pozrite sa ako vyzerá „naživo“.

Zaujímavé je tiež to, že iPhone SE 2. generácie je v bielej farbe o niečo „belší“ ako predchodca, iPhone 8. Okrem toho, že sa presunulo logo na stred, zmizol nápis iPhone a z prednej strany už nenájdeme „bielu obrazovku“ je však úplne rovnaký. Kozmetické zmeny ho urobili trochu mladším. Z nášho pohľadu vyzerá aj v roku 2020 veľmi dobre…

Vo videách nižšie môžete vidieť samotnú novinku v akcii. Recenzenti otestovali jeho prednú a zadnú kameru a samozrejme nevynechali ani nový portrétny režim. Z nášho pozorovania musíme povedať, že tento „obyčajný“ telefón fotí naozaj skvele a bežného používateľa určite poteší. Tak čo, idete do toho?

Prečítajte si tiež  Apple práve vydalo iPadOS 14.3 pre všetky podporované iPady
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.