iPhone 4S bol mimoriadne úspešným modelom. Spoločnosť Apple ho predstavila ešte v roku 2011 a nadväzovala s ním na predošlý iPhone 4, ktorý priniesol zásadnú dizajnovú revolúciu do mobilného priemyslu. Telefón obsahoval okrem výkonného procesora Apple A5 aj vylepšený 8 MP fotoaparát (vs 5 MP) a možnosť natáčať video v rozlíšení 1080p (vs 720p). Jeho súčasťou bola po prvýkrát aj digitálna stabilizácia obrazu.

Za zmienku tiež stojí, že práve tento smartfón nás po prvýkrát zoznámil s hlasovou asistentkou Siri, ktorá sa žiaľ ani po jedenástich rokoch nenaučila rozprávať po slovensky alebo česky. Apple na nej ale stále pracuje a vylepšuje jej schopnosti, vďaka čomu je inteligentnejšia než kedykoľvek predtým.

Za zmienku tiež stojí, že iPhone 4S ešte nepoznal 9 pinový Lightning port s obojstrannou možnosťou pripojenia. V čase jeho predstavenia sa používatelia museli spoliehať na trochu zastaralý 30 pinový nabíjací port, ktorý sa dal do zariadenia vložiť iba z jednej strany. Touto nabíjačkou však disponovala aj široka škála iPadov či iPodov.

Prečítajte si tiež  Svoj MacBook Pro M1 som oblial kávou. Čo sa presne pokazilo, kto ho opravil a ako som ušetril stovky eur?

Pozrite si video pod týmto odstavcom, ktoré vám ukáže, ako sme v roku 2011 používali iPhone 4S a taktiež rôzne dobové aplikácie typu Facebook a Instagram.

Zároveň nám napíšte do komentára, kto z vás vlastnil iPhone 4S a ako ste boli s týmto modelom spokojní. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -