Kvalitný tablet nemusí byť drahý. iPady sú síce špičkové, no pre vysokú cenu pre mnohých ľudí nedostupné. Veď na sledovanie filmov, upravovanie dokumentov či hranie hier im stačia aj podstatne lacnejšie alternatívy s konkurenčným operačným systémom. Presne takýmto tabletom je aj Xiaomi Pad 6, ktorý kúpite v zľave za veľmi výhodnú cenu. Prekvapí vás dizajnom, ktorý sa podobá práve na iPad, ale aj technológiami, ktoré ho prekonávajú.

Tak napríklad, Xiaomi Pad 6 budete ovládať cez veľký 11″ displej s rozlíšením až 2880 x 1800 pixelov a aj 144 Hz obnovovacou frekvenciou. Takú nemá ani iPad Pro M4 (max 120 Hz). Displej vám tiež ponúkne HDR 10 či Dolby Vision® a oceníte aj solídne spracovanie tabletu s hliníkovou konštrukciou. Stále to však nie je všetko. Displej totiž chráni technológia Corning Gorilla Glass 3 a jeho maximálny jas je až 550 nitov. Čo viac si ešte priať? Možno len nízku cenu, no a túto požiadavku Xiaomi Pad 6 dokonalo spĺňa.

Táto značka je preslávená kvalitou a hlavne dostupnosťou. Jej produkty si vďaka tomu môže dovoliť prakticky každý. Xiaomi Pad 6 nie je výnimkou a v štandardnom predaji je dostupný len za 389 €. Navyše to stále nie jeho finálna cena. Tá je totiž oveľa nižšia. Xiaomi Pad 6 kúpite v zľave a po kliknutí na tento odkaz zaň zaplatíte iba 279 €, čo je ešte o cca 50 € menej, než ako by ste zaplatili za najlacnejší iPad 9. generácie so starým procesorom A13 Bionic a tiež dizajnom z roku 2013.

Xiaomi Pad 6
Zdroj: YouTube / Beebom (úprava redakcie)

Xiaomi Pad 6 vás pri tom nesklame ani svojim výkonom. Tento tablet má totiž procesor Qualcomm Snapdragon 870 so 6 GB RAM, grafikou Adreno 650 a 128 GB úložiskom. Na normálne úlohy vám to bude bohato stačiť. Operačným systémom je potom Android 13 s nadstavbou MIUI Pad 14, ktorá vám v mnohých aspektoch môže pripomínať skutočný iPadOS od spoločnosti Apple.

Tablet dostal do vienka aj 13 Mpx zadný a 8 Mpx predný fotoaparát s podporou odomykania pomocou tváre. Jeho výhodou je aj 8 840 mAh akumulátor s 10 hodinovou výdržou batérie a podporou rýchleho 33 W nabíjania. Tablet má tiež k dispozícii štyri kvalitné reproduktory, ako aj technológie Bluetooth 5.2 či Wi-Fi 6. Dokonca podporuje špeciálnu externú klávesnicu, ako aj stylus, vďaka čomu si ho viete premeniť na notebook, alebo si na ňom kresliť. Ak sa vám teda Xiaomi Pad 6 zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať len za 280 €. Je o veľmi výhodná ponuka, ktorú by bola škoda nevyužiť.

Prečítajte si tiež  HomePod s plnohodnotnou obrazovkou a kamerou sa oneskorí. Vieme kedy ho Apple môže predstaviť
Zdroj: YouTube / TechTablets (snímka obrazovky)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -