Celosvetová pandémia síce ešte stále pretrváva, no zlepšenie situácie má za následok aj postupné uvoľňovanie nariadení po celom svete. Rovnakým smerom sa vybrala aj jablková spoločnosť, ktorá už viac nebude vyžadovať, aby zákazníci pri návšteve predajní Apple Store v USA nosili masky a respirátory. Spoločnosť Apple upustila od povinnosti nosiť masky po zmenách v miestnych usmerneniach a znížení počtu prípadov COVID-19.

Prečítajte si tiež  Apple Store - Toto je 7 faktov, ktoré ste o týchto predajniach nevedeli!

Apple upustilo od povinnosti nosiť masky po zmenách v miestnych usmerneniach a znížení počtu prípadov COVID-19. Zamestnanci boli o zmenách pravidiel informovaní a spoločnosť Apple tiež aktualizovala svoju webovú stránku s podrobnými informáciami o tom, v ktorých prevádzkach sa už masky nevyžadujú.

Apple však odporúča zákazníkom masky aj naďalej nosiť, zatiaľ čo pre zamestnancov to ostáva povinnosťou. Rúška a respirátory sú stále nutné v štátoch a regiónoch s prísnejšími smernicami, ako sú Havaj, Illinois, Oregon, Washington a vybrané oblasti v Kalifornii. Spoločnosť Apple bude naďalej aktualizovať svoje požiadavky a to postupom času aj pre európske obchody Apple Store.

Apple Store

Jablková firma sa tiež pripravuje aj na návrat osobných kurzov „Today at Apple vo svojich Apple Store predajniach. V niektorých lokalitách budú osobné kurzy k dispozícii už tento týždeň, zatiaľ čo v iných predajniach sa kurzy obnovia v marci.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -