Ak si chcete kúpiť tablet so solídnym výkonom a dobrými vlastnosťami za rozumnú cenu, máme pre vás jeden tip. Xiaomi Redmi Pad Pro je aktuálne na Slovensku veľkou novinkou a nemal by uniknúť vašej pozornosti. Kúpite ho totiž za extrémne výhodnú cenu a tomu, čo vám za ňu ponúkne dnes nedokáže konkurovať žiaden iPad od Apple.

Začať by sme mohli veľkým 12,1″ displejom s vysokým rozlíšením až 2560 x 1600 pixelov či jasom na úrovni 600 nitov. To je ideálny kompromis medzi 11″ a 13″ uhlopriečkou. Veľkým bonusom je tiež 120 Hz obnovovacia frekvencia, podpora takmer 69 miliárd farieb či ochrana Gorilla Glass 3. Xiaomi Redmi Pad Pro je poháňaný 4 nm procesorom Snapdragon 7s Gen 2 s osem-jadrovým CPU a samostatnou grafikou Qualcomm Adreno. Tabletu nerobí problém multitasking a ani náročné apky.

Čo však cena? Tej zrejme nebudete ani veriť. Hoci sa takto vybavené tablety zvyčajne pohybujú vo vyšších stovkách eur, nie je to prípad Xiaomi Redmi Pad Pro. Zariadenie je totiž na našom trhu dostupné už za cca 300 € a po kliknutí na tento odkaz ho dokonca kúpite len za 249 €. Nech by ste sa snažili akokoľvek, za takéto peniaze žiaľ nekúpite ani ten najdostupnejší iPad 9. generácie s ešte starým dizajnom. A to sme vám o Xiaomi Redmi Pad Pro nepovedali zďaleka všetko.

Xiaomi Redmi Pad Pro
Zdroj: Xiaomi

Súčasťou tohto zariadenia je totiž aj obrovský 10 000 mAh akumulátor s podporou 33 W nabíjania cez USB-C, vďaka čomu sa môžete tešiť na celodennú výdrž batérie. Tablet dostal do vienka aj štyri kvalitné reproduktory s podporou Dolby Atmos a Hi-Res Audio a o rýchle bezdrôtové pripojenie sa postará Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.2. Okrem toho má tento tablet aj 8 Mpx fotoaparát vpredu a vzadu, čo sa hodí pri zachytávaní dôležitých momentov, alebo online meetingoch. Samozrejme si naň môžete napojiť externú klávesnicu či dotykové pero Xiaomi Smart Pen.

Ak sa vám teda Xiaomi Redmi Pad Pro zapáčil a chcete lacný a elegantne pôsobiaci tablet za rozumnú cenu, tak by ste nemali dlho rozmýšľať. Keďže ho dnes viete získať po kliknutí na tento odkaz len za 249 €, z nášho pohľadu je to vynikajúca ponuka. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Cena AirPods Pro je mimoriadne nízka. Ich nákup je veľmi výhodný, no nebude to trvať navždy
Môže ťa zaujímať
- Reklama -