Spoločnosť Apple je kráľom bezdrôtových slúchadiel a presne preto vznikajú nové ambiciózne značky, ktoré sa ju snažia z tohto trónu zosadiť. Pekným príkladom je aj spoločnosť Nothing, ktorá má v ponuke už viacero modelov, ktoré sú priamymi konkurentmi pre AirPods. Patria sem aj Nothing Ear (Stick), ktoré teraz kúpite v brutálnej zľave za extrémne výhodnú cenu.

Nothing Ear (Stick) ponúkajú používateľovi v prvom rade originálny a veľmi dobre vyzerajúcu dizajn, ktorý je kombinovaný s transparentnými prvkami. Vo vnútri zariadenia sa ukrývajú 12,6 mm meniče, ktoré prehrávajú mimoriadne kvalitný zvuk. Zariadenie tiež nemá problém s prehrávaním kodekov AAC a SBC a na konektivitu mu slúži technológia Bluetooth 5.2. Obrovským benefitom je tiež odolnosť voči vode a prachu, ktorú zabezpečuje štandard IP54.

Ako už vidíte sami, Nothing Ear (Stick) sú po technologickej stránke veľmi dobre vybavené a ich hlavným cieľom je konkurovať spoločnosti Apple a ich AirPods 3. Technologický gigant ich štandardne predáva za 179 €, pričom hardvérovou výbavou ide viacmenej o porovnateľný produkt. Naopak, Nothing Ear (Stick) sa štandardne predávali za 119,9 € a dnes ich po kliknutí na tento odkaz viete získať už za 50 €. Najlepšie je, že v tom nie je žiaden háčik.

Samotné bezdrôtové slúchadlá sú plne kompatibilné s operačným systémom iOS aj Android, podporujú rýchle nabíjanie cez USB-C a majú tiež fantastickú výdrž na jedno nabitie, ktorá dosahuje až 29 hodín (slúchadlá 7 hodín + nabíjacie puzdro 22 hodín). V neposlednom rade výrobca myslel aj na nízku váhu, ktorá má len 4,4 gramu.

A ak vám Nothing Ear (Stick) nevyhovujú, pretože majú málo funkcií a nepodporujú štuple, aj v takomto prípade máme pre vás riešenie. Výrobca predáva ešte jeden model, ktorý je konkurentom skôr pre AirPods Pro 2 no stále sa predáva lacnejšie, ako AirPods 3.

Nothing Ear 2 sú oveľa lepšie. Ich cena je stále veľmi výhodná 

Nothing Ear 2
Zdroj: YouTube / Joshua Chang / Mike O’Brien (úprava redakcie)

Ak hľadáte ešte sofistikovanejšie slúchadlá, ktoré majú podobné funkcie ako spomínané AirPods Pro 2, no zároveň nie sú také drahé, riešením môže byť nákup Nothing Ear 2. Toto zariadenie má veľmi podobný dizajn, ako produkt od Apple a na jeho konci sa nachádzajú klasické silikónové štuple.

Ako už asi tušíte, to značí aj fakt, že budete mať k dispozícii funkciu ANC (aktívne potláčanie zvukov). Spolu s podporou Hi-Res Audia, kodekov: AAC, SBC, LHDC 5.0 a 11,6 mm meničmi sa môžete tešiť na neuveriteľne kvalitný zvuk. Koľko však tieto slúchadlá stoja?

Prečítajte si tiež  iPhone 14 Pro Max porazil Samsung Galaxy S23 Ultra vo výkone. Konkurentovi nepomohla ani úprava čipu

Zatiaľ čo štandardne sa predávajú za 149 €, teraz ich viete po kliknutí na tento odkaz kúpiť už za 128 €. Hoci je táto cena v porovnaní s Nothing Ear (Stick) výrazne vyššia, stále je to polovica v porovnaní s tým, čo by ste zaplatili za AirPods Pro 2. Aj preto sa z nášho pohľadu nad Nothing Ear 2 oplatí porozmýšľať. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -