Analytici zo spoločnosti TrendForce majú na konte veľmi presné predpovede. S dlhodobou úspešnosťou 75 % zverejnili ďalšiu správu, v ktorej odhaľujú budúce novinky v pripravovanom iPhone 13.

iPhone 13 Pro

Pred pár dňami sme z tohto istého zdroja čerpali informáciu o cenách. Teraz sa ale budeme venovať inému odvetviu a to konkrétne úložisku.

Viaceré úniky z minulosti tvrdili, že iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max bude možné zakúpiť aj s obrovskou, 1 TB pamäťou. Toto úložisko by vystriedalo aktuálne najväčšiu 512 GB verziu, zastávajúcu zlomok predajov. Dôvodom je záujem predovšetkým zo strany profesionálov a nie bežných používateľov (ktorých je drvivá väčšina).

Pamäť v iPhone 13 bude úplne rovnaká ako v iPhone 12

Analytici sa na základe odhadov a zistení z dodávateľských reťazcov technologického giganta zhodli na tom, že Apple nebude meniť pamäť pri budúcej generácii iPhonu a týka sa to všetkých verzií.

iPhone 13Ak si teda zakúpite iPhone 13 mini (5,4″) alebo iPhone 13 (6,1″), dostanete buď 64 GB, 128 GB alebo 256 GB úložisko. Najvýhodnejší bude nákup stredného modelu, nakoľko ho od základu bude deliť iba 50 $/€ rozdiel (tak ako dnes).

V prípade výberu drahšieho iPhonu 13 Pro (6,1″) alebo iPhonu 13 Pro Max (6,7″) bude na výber 128 GB, 256 GB alebo 512 GB. Pokiaľ sa vám to ako profesionálovi bude zdať málo, siahnuť môžete ešte po viacerých cloudových službách alebo dodatočných hardvérových úložiskách.

Napíšte nám do komentára, či by ste vôbec vedeli oceniť 1 TB pamäte vo vašom smartfóne. Iste, pri natáčaní väčšieho množstva 4K alebo 8K videí to dáva zmysel, no pre bežného človeka sú to skôr vyhodené peniaze. Každý však používame svoj iPhone trochu ináč…

 

 

Prečítajte si tiež  Koncept podľa únikov: Takto bude vyzerať iPhone 13 Pro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here