iPad od spoločnosti Apple patrí medzi najpredávanejšie zariadenia vo svojej kategórii a niet sa čomu čudovať. Aj keď má svoje muchy, používatelia milujú jeho dizajn a hardvér. K dispozícii má veľmi slušný výkon, veľký 10,9″ edge-to-edge displej, odolnú hliníkovú konštrukciu a ďalšie užitočné benefity. iPad 10. generácie navyše teraz kúpite v zľave za cenu, za ktorú sa oplatí. Nebudete to ľutovať.

Tento modernizovaný a veľmi elegantný tablet má k dispozícii síce starší, no stále veľmi výkonný procesor A14 Bionic (5 nm), ktorý sa postará aj o náročnejšie procesy. Rovnako sa môžete tešiť na veľký Retina displej s QHD rozlíšením (2360 × 1640 px), podporu USB-C konektora či 12 Mpx prednú aj zadnú kameru.

Koľko však za túto „zábavku“ zaplatíte? iPad 10. generácie sa štandardne ponúka za 579 €, avšak vy ho môžete získať po kliknutí na tento odkaz už od 524 €. Nie je to síce žiadne extrémne cenové zvýhodnenie, no aj málo sa počíta. Dvojnásobne to platí pri zariadení, ktoré v zľavách až tak často nebýva.

iPad 10
Zdroj: Trusted Reviews

iPad 10. generácie bude vhodný na sledovanie videí, čítanie textov, podporuje externú klávesnicu s TrackPadom a pripojiť si naň viete aj Apple Pencil, hoci len prvú generáciu. Tablet má tiež štyri veľmi výkonné reproduktory v každom rohu a každý z nich sa pýši bohatým zvukovým prejavom. Rovnako vás poteší aj Touch ID či operačný systém iPadOS, ktorý je neuveriteľne jednoduchý, intuitívny a dobre sa používa.

Ak si teda chcete kúpiť iPad s moderným dizajnom, no nechcete zaň platiť príliš veľa peňazí, z nášho pohľadu je iPad 10. generácie po zľave rozumná voľba. Existuje však ešte jedna lacnejšia alternatíva.

iPad môžete mať ešte lacnejšie 

iPad 9. generácie a Apple Pencil
Zdroj: MyNextTablet

Na druhej strane, ak vám až tak nezáleží na vizuálnej stránke zariadenia, ešte stále si viete kúpiť aj iPad 9. generácie s procesorom A13 Bionic, ktorý sa predáva štandardne za 439 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho kúpite od 338 €. To je výrazne lepšia cena.

Treba sa však pripraviť na slabší výkon, menší 10,2″ displej a tiež menej kvalitné prehrávanie zvuku. Navyše tento tablet sa stále spolieha na konektor Lightning a nie USB-C, čo môže byť problém. Rozhodnutie teda nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple je už populárnejšou značkou v Číne ako Samsung!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -