Na trhu s tabletmi si môžete vyberať zo širokého portfólia produktov, no vy si pravdepodobne budete chcieť zaobstarať iPad. Dnes si predstavíme model, ktorý má moderný dizajn, veľký 10,9″ displej s vysokým rozlíšením a hlavne sa dá získať v zľave. Základný iPad 10. generácie bude bohato stačiť 95 % Slovákom.

Zariadenie sa spolieha na dizajn, ktorý si požičalo z drahšieho iPadu Air. Nájdeme v ňom síce starší, no za to stále dostatočne výkonný procesor A14 Bionic a tiež štvoricu reproduktorov, ktoré sú umiestnené v rohoch zariadenia. iPad 10. generácie má tiež USB-C konektor, podporuje Apple Pencil 1. generácie a rovnako naň môžete pripojiť špeciálne puzdro s trackpadom a klávesnicou.

No a cena? Základný iPad sa v čase uvedenia na trh predával za 579 €, pričom svoju cenu si veľmi dobre drží aj mesiace po premiére. Dobrou správou ale je, že na jeho nákupe môžete čo to ušetriť. Po kliknutí na tento odkaz ho získate už za 515 €, čo je vynikajúca ponuka, ktorú by bola škoda nevyužiť.

Nezabúdajte na to, že tento tablet budete môcť jednoducho odomykať prostredníctvom Touch ID, podporuje funkciu Center Stage v prednej kamere a rovnako má kvalitný 12 Mpx zadný fotoaparát, ak by ste si chceli s iPadom odfotiť poznámky, zážitky, alebo čokoľvek iné, čo vás napadne. Výdrž batérie dosahuje približne 10 hodín na jedno nabitie.

Je iPad 10. generácie dobrá kúpa? 

iPad 10
Zdroj: Trusted Reviews

iPad 10. generácie je vcelku nový tablet, na základe čoho sa jeho kúpa určite oplatí. Budúci majiteľ sa môže tešiť na príjemný dizajn, vysoký výkon a pravidelné aktualizácie softvéru. Na druhej strane, ak ste trochu náročnejší, prekážať by vám mohlo, že základný iPad podporuje iba Apple Pencil 1. generácie, ktorú je treba nabíjať cez USB-C – Lightning redukciu priamo z konektora.

Toto už má vyriešené takmer rovnako vyzerajúci iPad Air 5. generácie, v ktorého útrobách pracuje čip M1 a podporuje aj Apple Pencil 2. generácie. Musíte však počítať, že si za tieto výhody zaplatíte oveľa viac. iPad Air 5 štartuje oficiálne na cene 769 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho získate od 659 €. Ušetríte teda príjemných 100 € a získate produkt, ktorý vám vydrží niekoľko dlhých rokov.

Zdroj: YouTube / MobileCity / iDB (úprava redakcie)

Rozhodnutie, pre ktorý tablet sa vo finále rozhodnúť nechávame na vás. Dajte nám vedieť do komentára, ktorý by ste si vzhľadom ku výkonu a funkciám radšej vybrali vy. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  Slováci si môžu kúpiť Windows 10 a Windows 11 v extrémnych zľavách. Stovky eur ušetríte aj na MS Office 2021

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -