Futbalové Majstrovstvá sveta v Katare prebiehajú v plnom prúde a na tribúnach sa to fanúšikmi len a len hemží. Keďže sú štadióny skutočne obrovské, niektorí ľudia potrebujú zlepšováky na to, aby mohli sledovať detaily zápasov.

Reklama: Pokiaľ hľadáte Apple zariadenia za bezkonkurenčné ceny, vyskúšajte nášho partnera iSpot. E-shop ponúka aj zľavy, vďaka ktorým ušetríte stovky eur

Jedným z nich je pravdepodobne aj miestny návštevník, ktorý si na sledovanie zápasu zobral aj drobný osobný ďalekohľad. Po chvíli však zistil, že zápas môže sledovať aj pohodlnejším spôsobom. Téme sa venoval portál 9GAG.

Svoj iPhone namieril šošovkou priamo do ďalekohľadu, vďaka čomu získal síce provizórny, no za to plne funkčný teleobjektív. Všimol si to však aj ďalší fanúšik, ktorý to natočil na sociálne siete a krátke video sa prakticky okamžite stalo virálnym.

Pozrieť si ho môžete pod týmto odsekom:

@mackolik ? Katar’da sahayı çekmek için alternatif bir yol. #turkey #türkiye #futbol #football #worldcup #qatar #qatar2022 #dünyakupası #qatarworldcup ♬ World Cup – iShowSpeed

Ľudia sa v komentároch smiali, že na budúce by mal na miesto iPhonu 12 Pro Max kupovať radšej Samsung Galaxy S22 Ultra, ktorý sa dá kúpiť už od 870 €, ktorý ponúka desaťnásobný optický a stonásobný digitálny zoom.

Taktiež vzniklo niekoľko virálnych meme obrázkov, v ktorých šejka prirovnávali ku špeciálnemu systému VAR. Ten slúži vo futbale ako videorozhodca.

Napíšte nám do komentára, čo si myslíte o takomto úsmevnom a kreatívnom nápade vy. Skúsili ste už niekedy niečo podobné? Tešíme sa na všetky vaše reakcie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 Pro Max koncept. Takto bude vyzerať!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here