Ak hľadáte výkonný počítač na stredne náročnú prácu a nechcete sa obmedzovať malou 13″ uhlopriečkou, spoločnosť Apple si pre vás prichystala riešenie. Tento technologický gigant totiž pred pol rokom predstavil úplne nový MacBook Air 15″ s výkonným procesorom M2, ktorý sa dá teraz kúpiť v zľave za mimoriadne výhodnú cenu.

Tento MacBook Air je ako stvorený pre tých používateľov, ktorí hľadajú veľký displej, no zároveň si nechcú kupovať príliš drahý model Pro so zbytočne vysokým výkonom. MacBook Air 15″ s čipom M2 je po hardvérovej stránke veľmi dobre vybavený. K dispozícii má osem-jadrové CPU, desať-jadrové GPU či 8 GB RAM, o ktorej Apple tvrdí, že ide o ekvivalent 16 GB RAM vďaka architektúre (SoC – System on Chip).

Čo sa týka ceny, MacBook Air 15″ nie je drahý, ale ani extrémne drahý špás. Technologický gigant z Cupertina ho štandardne predáva za 1 599 €, čo je však vzhľadom na to, čo všetko ponúka úplne v poriadku. Na druhej strane, teraz môžete využiť rôzne novoročné akcie a výpredaje, v rámci ktorých získate MacBook Air 15″ po kliknutí na tento odkaz už za 1 399 €. Nezabúdajte, že keďže ide o počítač Mac, bude si dobre držať svoju cenu. To znamená, že aj po niekoľkých rokoch ho ešte veľmi výhodne predáte. A nie je to všetko.

MacBook Air 15"
Zdroj: YouTube / Kyle Erickson

MacBook Air 15″ je prémiovo spracovaný a ponúka príjemné hliníkové telo, ktoré je pevné a hlavne odolné. Výhodou je aj jeho nízka váha, ktorá sa pohybuje na úrovni jeden a pol kila. Vďaka tomu sa vám bude ľahko prenášať z miesta na miesto. Okrem USB-C konektora tu navyše nájdete aj MagSafe konektor a aby toho nebolo málo, MacBook Air 15″ je samozrejme vybavený aj snímačom odtlačkov prstov Touch ID. Budete ho cezeň odomykať, alebo s ním potvrdzovať platby v rámci služby Apple Pay. Je to návykové.

V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť na kvalitný 15,3″ IPS displej, ktorý má vysoké rozlíšenie, až 2 880 × 1 864 pixelov a v jeho vrchnej časti sa nachádza výrez pre prednú kameru. MacBook Air 15″ má aj špičkovú výdrž batérie, ktorá vydrží až 18 hodín na jedno nabitie a aby toho nebolo málo, nechýba mu ani šestica veľmi kvalitných reproduktorov. Ak teda hľadáte špičkový počítač na prácu, ale aj zábavu, výberom tohto modelu, ktorý kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 1 399 € neurobíte krok vedľa. Rozhodnúť sa, ale musíte sami.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 je extrémne lacný: Ak hľadáte iPhone za rozumnú cenu, tento model by ste si mali vybrať

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -