Spoločnosť Samsung vyrobí z času na čas produkt, ktorý dokonalo doplní chýbajúce portfólio spoločnosti Apple. Pekným príkladom je špičkový 32″ monitor M8, ktorý je absolútne vhodný pre použitie s počítačom Mac a teraz ho môžete získať za extrémne výhodnú cenu po zľave. Na nákupe ušetríte stovky eur.

Monitor M8 už na prvý pohľad pôsobí, ako klasický iMac. Samsung tu použil moderný dizajn s extrémne tenkými rámikmi a nezabudol ani na špičkový hardvér. Monitor má 4K rozlíšenie s veľmi kvalitným obrazom, webkameru, ale aj 2.2 kanálové reproduktory s podporou funkcie Adaptive Sound+.

Tento špičkový produkt sa v čase uvedenia na trh predával za poriadne mastných 819 €, avšak s odstupom času sa situácia zmenila. Cena monitora Samsung M8 postupne klesala, vďaka čomu ho dnes po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 490 €.

Monitor M8 evidentne vznikol pre zákazníkov Apple 

Samsung M8 monitor AirPlay 2
Zdroj: Samsung

Samsung tento monitor vybavil dokonca aj podporou technológie AirPlay 2, vďaka čomu si doň viete poslať bezdrôtovo obsah priamo zo svojho iPhonu, iPadu či Macu. Vďaka tomu sa dá používať extrémne univerzálne a je ako stvorený pre zákazníkov spoločnosti Apple.

Dokonca podporuje aj platformu Xbox Game Pass, vďaka čomu vám stačí iba kvalitné pripojenie na internet a bezdrôtový ovládač na to, aby ste si zahrali najnovšie konzolové tituly. Nepotrebujete žiaden zvyšný hardvér.

Monitor M8 od Samsungu má navyše 32″ uhlopriečku, čo je výrazne viac, ako vám ponúkne 24″ iMac alebo 27″ Studio Display. Spoločnosť Apple v tomto smere nemá žiadnu alternatívu a preto sa táto obrazovka, ktorú kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 490 € tak extrémne oplatí. Ideálna je v spojení s klasickým Macom mini alebo MacBookom. Má aj USB-C DisplayPort s podorou 65W nabíjania. Čo viac si priať?

Monitor M8 od Samsungu
Zdroj: YouTube / Max Tech (úprava redakcie)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Amazfit T-Rex 2 kúpite za super cenu. Ponúknu vám poriadne nabitý hardvér
Môže ťa zaujímať
- Reklama -