Aj keď je na zverejňovanie recenzii nového MacBooku Pro stále udelené prísne informačné embargo, zahraničný youtuber SANG SÁNG SUỐT zverejnil video, v ktorom nám predstavuje jeho 16″ verziu.

Hoci nejde o profesionálne spracované zábery, určite nám stačia aspoň na to, aby sme si urobili ako taký obraz o tomto produkte. Zároveň ho autor porovnal aj so starším MacBookom Pro 16″, vďaka čomu môžeme vidieť pomerne výrazný skok v dizajne.

- Reklama -

Nový MacBook Pro 16″ je celkovo väčší a ťažší

Novinka je značne väčšia, hrubšia a takisto aj ťažšia. Na strane druhej je ale „nabitá“ obrovským výkonom, o ktorý sa stará platforma Apple Sillicon s procesormi M1 Pro a M1 Max. Najvýkonnejší čip sa dorovnáva na vyššie konfigurácie Macu Pro!

Prečítajte si tiež  MacBook Pro 16" s čipom M1 Max bude podporovať režim vysokého výkonu!

Ak vás zaujímalo, ako to bude so skrytím výrezu pre novú 1080p kameru, odpoveď sa dozviete už v tomto videu.

Autor spustil režim, v ktorom prakticky nie je možné vidieť notch a všetok dizajn vrchnej časti displeja pôsobí podobne ako na predošlej generácii. Za nás sa toto softvérové riešenie v kombinácii s novým mini-LED displejom naozaj podarilo.

Pozrite si video nižšie a napíšte nám do komentára, ako na vás nový 16″ MacBook Pro pôsobí. Zaujal vás jeho dizajn alebo ste sklamaní, že Apple sa už nezaoberá čo najmenšou hrúbkou zariadenia? Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -