V Cupertine sa nezastavia ani v ťažkých „korona“ časoch. Aktuálne pracujú na nových počítačoch, ktoré budú postavené na platforme Apple Sillicon. Jeden z prvých produktov môže byť aj 13″ MacBook Air. Dnes unikla jeho batéria na internet!

Apple chystá nový MacBook Air

Za najnovší únik sa môžeme poďakovať registračným úradom. Tie dnes schválili novú batériu od spoločnosti Apple, ktorá by mala byť určená pre vylepšený MacBook Air 13″ s procesorom Apple Sillicon. Dočkať sa ho môžeme už koncom tohto roka alebo začiatkom 2021.

Opäť sa jedná o informácie, ktoré pochádzajú z certifikačného procesu Safety Korea. Samotný akumulátor je určený pre produkt, ktorý nesie číslo A2389. Nič podobné však Apple momentálne nepredáva a kapacita je úplne rovnaká, akú má MacBook Air 13″ (4380 mAh).

Len pred niekoľkými dňami sme vám pritom písali o veľmi podobnom prípade, v ktorom mala nová batéria patriť MacBooku 12″. Vyzerá to teda tak, že v Cupertine chystajú viacero príjemných prekvapení, ktorých sa dočkáme v priebehu následujúcich 2 rokov.

Presne to je obdobie, počas ktorého majú v pláne kompetentní prepracovať aktuálnu produktovú paletu tak, aby podporovala výhradne len Apple Sillicon. Nechajme sa prekvapiť, či sa to aj podarí…

Nový MacBook Air 13″ by mohol prísť na trh koncom tohto roka. Informácie sa ale rôznia. Napríklad taký Ming-Chi Kuo tvrdí, že prvým počítačom s ARM čipom bude MacBook Pro 13″. S odstupom času sa snáď dozvieme viac…

zdroj

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Windows 11 je dostupný za perfektnú cenu. Ušetríte aj na MS Office 2021
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.