Len pred pár dňami sme vás informovali o tom, že monitor spoločnosti Apple za približne dvetisíc eur trpí chybou, ktorá robí vrásky na čele obrovskému množstvu používateľov. Viac ako dva mesiace po poslednej aktualizácii softvéru Studio Display dnes spoločnosť Apple vydala aktualizovanú verziu firmvéru 15.5 pre toto zariadenie. Nová verzia firmvéru má číslo zostavy 19F80, zatiaľ čo predchádzajúca verzia mala číslo zostavy 19F77.

V poznámkach k vydaniu aktualizácie od spoločnosti Apple je potvrdené, že aktualizácia odstraňuje problémy s reproduktormi, ktoré sa prejavovali na monitore Studio Display. Používatelia z celého sveta hlásili, že sa pravidelne stretávajú s výpadkami zvuku, jeho skreslením alebo ďalšími chybami, ktoré by monitor štartujúci na cene 1 749,00 € určite nemal robiť.

Apple vydalo dokument podpory pre Studio Display

Apple Studio Display
Zdroj: Unsplash / Mohamed Kerroudj

Spoločnosť Apple vo svojom dokumente, ktorý minulý týždeň rozposlala autorizovaným servisným centrám priznala, že niektorí zákazníci mali problémy s vypínaním alebo skresleným prehrávaním reproduktorov.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

V súvislosti s dnešnou aktualizáciou firmvéru spoločnosť Apple uviedla, že tento problém sa vyrieši po jej nainštalovaní. Majitelia displejov Studio Display si môžu firmvér nainštalovať v ponuke Systémové nastavenia > Aktualizácia softvéru po pripojení monitora k počítaču Mac.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -