Rovnako ako iOS 14.5/iPadOS 14.5watchOS 7.4 prichádza aj macOS Big Sur 11.3 v piatej beta verzii pre vývojárov. Získate ho prostredníctvom Apple Developer Center, no pokiaľ nie ste vývojárom, odporúčame vám ešte niekoľko týždňov počkať. Inštalácia takejto beta verzie je z nášho pohľadu komplikovaná a zbytočná.

Aktualizácia prichádza týždeň po poslednom vylepšení macOS Big Sur 11.3 beta 4 a zameriava sa na zlepšenie stability, opravu chýb a predĺženie výdrže batérie na jedno nabitie.

- Reklama -

Presnejšie informácie budeme mať až počas zajtrajšieho rána, keď si vývojári vyskúšajú aktualizáciu. Je možné, že sa dočkáme aj nejakej novej funkcie, no nechceme predbiehať. Predsa len je to Apple, ktorého kroky bývajú dosť nepredvídateľné.

Ak sa radíte do vývojárskeho programu, alebo iOS 14.5 (prípadne iPadOS 14.5) testujete iným spôsobom, napíšte nám do komentára, ako vám aktualizácia funguje a či ste s ňou spokojní. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.