Od oficiálneho vydania aktualizovaných operačných systémov nás delia pravdepodobne už iba dni. Ako uvádza portál 9to5mac, technologický gigant predstavil siedmu beta verziu macOS Big Sur 11.3 určenú pre vývojárov. Tá sa tu objavila jeden deň po vydaní siedmej bety iOS 14.5, iPadOS 14.5, tvOS 14.5 a watchOS 7.4.

Apple vydalo siedmu beta verziu macOS Big Sur 11.3. Pozrite sa, čo všetko je nové!

Podľa prvotných zistení sa používatelia môžu tešiť na nové možnosti triedenia v aplikácií Pripomienky. Tak isto sa tvorcovia v Cupertine zamerali na rozšírenú podporu ovládačov z herných konzol Xbox a PlayStation, automatické prehrávanie v Apple Music a ďalšie drobnosti vrátane lepšej stability systému a samozrejme dlhšej výdrže batérie na jedno nabitie.

- Reklama -

Aby toho nebolo málo, v aktualizácii sa ocitli aj zmienky o pripravovaných počítačoch Mac s procesorom Apple Sillicon, o čom si viac napíšeme v zajtrajšom samostatnom článku.

Spomenúť ešte musíme novú funkciu záruky, ktorá debutovala v systéme iOS 14 a v počítačoch bude k dispozícii v rámci sekcie About This Mac.

macOS Big Sur 11.3 beta 7 sa dodáva s číslom zostavy 20E5229a a hoci sme vás informovali o viacerých zmenách, pravdepodobne ešte neboli odhalené úplne všetky vylepšenia.

No vzhľadom na skutočnosť, že samotný softvér majú vývojári k dispozícii sotva niekoľko desiatok minút, je to celkom pochopiteľné. O všetkých ďalších novinkách vám dáme samozrejme vedieť.

Napíšte nám do komentára, ako ste zatiaľ spokojní macOS Big Sur ako takým. Je to krok vpred oproti predošlej verzii, alebo s ním pociťujete problémy? Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here