Spoločnosť Apple si dáva záležať na stabilite svojich operačných systémov omnoho viac ako kedykoľvek pred tým, a tak vydáva jednu beta verziu za druhou. Len pred týždňom prišla 5. beta verzia operačného systému OS X Yosemite 10.10.3, no a dnes tu máme jej náhradu s číslicou 6. Čo nové prináša?

OS X Yosemite 10.10.3

Nová beta verzia operačného systému OS X Yosemite 10.10.3 podľa všetkých doposiaľ zistených informácií zlepšuje stabilitu či rýchlosť celkového systému. To však nie je všetko a Apple vylepšil ďalšie veci, ako napríklad aplikáciu Photos. Ďalšia zaujímavosť, ktorú 6. beta verzia priniesla je vyššia spoľahlivosť pri obnove z Time Machine. Celkovo sa tu však neudiali žiadne významnejšie zmeny. Aktualizáciu si môžte nainštalovať už klasicky cez Mac App Store a Developer Center!

- Reklama -
OS X - svetapple.sk
OS X – svetapple.sk

Zdroj: macrumors.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.