Veľkému dňu aktualizácii sa nevyhli ani počítače Mac. Ich najnovší operačný systém macOS 10.15.6 si môžete bezplatne nainštalovať prakticky okamžite. Inžinieri sa zamerali predovšetkým na opravu nedostatkov, ktoré priniesol jeho predchodca.

Apple vydalo macOS 10.15.6

Tak ako to už býva zvykom, Macy sa pri poslednom update dočkali predovšetkým vylepšenia bezpečnosti, spoľahlivosti, stability či výdrže batérie. Pokiaľ vlastníte tento počítač, novú aktualizáciu si určite nainštalujte. Okrem drobností boli napravené aj závažné chyby, ktorých podrobný popis ponúkame nižšie…

Apple vydalo macOS 10.15.6 a opravilo tieto chyby:

• Operačný systém MacOS 10.15.6 pridáva novú voľbu pre optimalizáciu streamovania videa na notebookoch Mac podporujúcich HDR, ktorá predlžuje výdrž batérie
• Opravuje chybu, ktorá mohla viesť k zmene názvu počítača po nainštalovaní aktualizácie softvéru
• Odstraňuje možné problémy so samovoľným odpájaním niektorých USB myší a trackpadov

Viacej podrobností nájdete na stránke: https://support.apple.com/kb/HT210642

- Reklama -

Pokiaľ už macOS 10.15.6 používate, nezabudnite nám dať prostredníctvom komentára vedieť, aké sú prvé dojmy a skúsenosti. Opravilo Apple chyby, ktoré vám pri predošlých verziách prekážali alebo sa tu vyskytlo niečo nové? (nezabudnite dopísať, aký Mac používate).

MacBook Air
Apple vydalo macOS 10.15.6. Čo prináša nová aktualizácia?
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

1 komentár

  1. Zdravím, mám menší problém.. Chcem si svoj MacBook Pro 13″ Early 2015 aktualizovať na v10.15.6 a aktualizáciu mi to stiahlo ale nainštalovať ju už neviem. Keď kliknem na tlačidlo Inštalovať, reštartuje sa macbook a po spustení sa mi znova zobrazí tá istá aktualizácia na naištalovanie. Viete mi prosím poradiť?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here