MacOS Monterey, ktorý je dostupný verejnosti už od minulého roka sa počas svojho fungovania v ostrej verzii dočkal hneď niekoľko aktualizácií. Vo všeobecnosti však možno skonštatovať, že systém zatiaľ priniesol viac problémov ako osohu. Komplikácie s nabíjaním vystriedali problémy s pripojením externých displejov a to stále nie je všetko. Po poslednom update sa ale zdá, že svitá na lepšie časy.

Prečítajte si tiež  Apple vydalo aktualizáciu macOS Monterey 12.3.1, ktorá rieši problémy s konektivitou

Spoločnosť Apple dnes sprístupnila prvú beta verziu pripravovanej aktualizácie macOS Monterey 12.4 vývojárom na testovacie účely. Ak patríte do programu developerov, novú beta verziu si môžete stiahnuť prostredníctvom Apple Developer Center po nainštalovaní príslušného profilu.

Čoskoro by mala byť aktualizácia dostupná aj pre verejných testerov cez Apple Beta Software Program. Podľa poznámok k vydaniu od spoločnosti Apple nie je Universal Control v nových aktualizáciách iPadOS 15.5 a macOS Monterey 12.4 kompatibilný so zariadeniami so systémom macOS 12.3 alebo iPadOS 15.4. Týmto spôsobom Apple navrhuje, aby používatelia ako riešenie aktualizovali svoje zariadenia s Universal Control na nové beta verzie.

macOS Monterey
Zdroj: Apple

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -