Apple vyrába aj silné počítače, ktoré sú určené skutočne len pre profesionálov. Jedným z nich je Mac Pro, ktorý vás v najsilnejšej konfigurácii môže stáť až 65 000€. Dnes sa dostala jeho repasovaná verzia do predaja. Používatelia môžu výrazne ušetriť!

Chcete Mac Pro lacnejšie? Apple predáva repasovaný!

Pokiaľ si plánujete kúpiť nový Mac Pro, pripravte si poriadny balík peňazí. V USA vás táto mašinka bude stáť 6 299$ v základnej verzii. Apple má však aj zásobu repasovaných modelov, ktoré by mali byť ako nové s tým, že už predtým mohli byť použité. Pokiaľ sa pre jeden z nich rozhodnete, základná verzia vás bude stáť „len“ 5 349$. Rozdiel je teda výrazný. Za zvyšné peniaze, ktoré vám ostanú si môžete kúpiť napríklad kvalitný monitor.

- Reklama -

V programe repasovaných Macov Pro je samozrejme aj veľa drahších kúskov. Jedným z nich je napríklad model so 192 GB operačnej pamäte RAM, Readon Pro Vega II Duo, 16-jadrovým procesorom Intel Xeon W, 8 TB úložiskom či kartou Afterburner. Za takéto zariadenie zaplatíte 22 439$. Pokiaľ sa vám to zdá za repas veľa, nový počítač by vás vyšiel v rovnakej konfigurácii na 26 548$. Nie je to teda až také zlé.

Apple potencionálneho zákazníka informuje o tom, že certifikované repasované produkty sú dôkladne skontrolované, otestované, vyčistené a zabalené do novej krabice so všetkými príručkami a káblami, ktoré sú súčasťou štandardného balenia. Pokiaľ by sa zákazník bál nakupovať tak drahý produkt, mal by vedieť, že v tomto prípade sa na počítač vzťahuje tradičná jednoročná záruka Apple s tým, že ju je možné predĺžiť za 299$ (Apple Care+) až na 3 roky. Nemusí to byť teda nezmysel, čo poviete?

Mac Pro bude stáť vyše 50 000$ v špičkovej konfigurácii. - svetapple.sk
Chcete Mac Pro lacnejšie? Apple predáva repasovaný!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.