Pokiaľ pracujete dennodenne na počítači a využívate pri tom klávesnicu, kúpiť si ten správny model je kľúčové pre váš vlastný komfort. V redakcii už niekoľko mesiacov testujeme klávesnicu Logitech MX Keys a dnes môžeme skonštatovať, že ide o jeden z najlepších produktov, s akým sme sa kedy stretli. Obrovskou výhodou je, že túto klávesnicu teraz kúpite v rámci najlacnejšej ponuky na Slovensku za super cenu. Čo všetko ponúka?

Tak ako je pri značke Logitech zvykom, vo svojej ponuke má predovšetkým kvalitné a trvácne produkty. Pri vývoji Logitech MX Keys zašli technici a dizajnéri do posledných detailov, aby používateľovi sprístupnili čo najlepší zážitok. Dôkazom je aj prítomnosť kláves s technológiou Perfect Stroke, perfektnou odozvou, nízkym profilom a vysokou presnosťou pri ich stláčaní. Do drobných okrúhlych priehlbín pohodlne zapadne konček vášho prsta a vy si túto klávesnicu okamžite zamilujete.

Samotný výrobca odporúča MX Keys prevažne náročnejším spotrebiteľom, ktorí píšu dlhšie texty (čo sa týka aj nás v redakcii) a my musíme potvrdiť, že ani po hodinách každodennej práce nebývajú naše prsty unavené. Dopomáha tomu určite aj veľmi pekná a solídna kovová konštrukcia s matnou povrchovou úpravou.

Klávesnica Logitech MX Keys recenzia
Zdroj: YouTube / The Product Lab

Klávesnica je veľmi stabilná, na stole sa netrasie ani neposúva a každý detail na nej je vyrobený veľmi precízne.

Dokonca si dovolíme tvrdiť, že tento produkt je lepší, ako taktiež vydarená MagicKeyboard od Apple. Snáď nám to cupertinský gigant odpustí.

Logitech MX Keys má veľmi praktické funkcie kopírovania a vynikajúcu výdrž batérie

Klávesnica Logitech MX Keys recenzia
Zdroj: YouTube / The Product Lab

Podobne ako myš Logitech MX Master 3, ktorú odporúčame za cenu pod 100 € ku tejto klávesnici dokúpiť, je možné aj Logitech MX Keys používať na viacerých počítačoch súčasne.

Výrobca šiel dokonca až tak ďaleko, že vám zjednodušil kopírovanie z jedného počítača do toho druhého. V praxi vám to ušetrí množstvo času, najmä ak podobnú aktivitu vykonávate pravidelne.

Čo vás pri tejto klávesnici obzvlášť poteší je výdrž batérie. Výrobca do nej zakomponoval USB-C koncovku, vďaka čomu ju veľmi pohodlne nabijete doma i v kancelárii. Navyše to ani nebudete musieť robiť často.

Logitech vo svojich marketingových materiáloch píše, že klávesnicu MX Keys budete nabíjať len raz za 5 mesiacov ak nepotrebujete vstavané podsvietenie. Ak však naopak zvyknete pracovať v noci alebo tme, doba výdrže sa skráti na stále ideálnych 10 dní.

Klávesnica Logitech MX Keys recenzia
Zdroj: YouTube / The Product Lab

Z vlastných skúseností vieme, že to môže byť skôr 7 – 8 dní a 3 – 4 mesiace, no aby sme boli féroví, každý toto zariadenie používa trochu ináč a práve v našom prípade je v každodennom niekoľkohodinovom nasadení – veľakrát aj potme. Vyššie uvedená výdrž je teda z nášho pohľadu viac ako dostačujúca.

Prečítajte si tiež  Tieto Bang & Olufsen slúchadlá majú brutálny zvuk. V zľave ich kúpite veľmi výhodne

Aký je náš verdikt? 

Klávesnica Logitech MX Keys recenzia
Zdroj: Logitech

Kúpiť si ideálnu klávesnicu môže byť pre niektorých ľudí veda a my to vôbec nepopierame. Niekto preferuje čo najlacnejšie produkty, iný sa chce na klávesnici hrať a ďalší zase píše texty tak, ako napríklad my v redakcii.

Zaujímavé však je, že minimálne v našom prípade slúži Logitech MX Keys na všetky možné účely a pri žiadnom z nich nemôžeme napísať, že by zlyhávala. Je neuveriteľne univerzálna, na počítač sa napojí prakticky okamžite a veľmi nám pripomína to, čo sa snaží pri svojich produktoch dosiahnuť spoločnosť Apple.

Ak teda budete uvažovať o novej klávesnici, kúpte si práve Logitech MX Keys, ktorú výrobca predáva za 129 €, no vy ju môžete po kliknutí na tento odkaz získať už od 89,99 €. Je to fantastická voľba ktorú neoľutujete. Platí to, ako pre Windows, tak aj pre macOS!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here