Máte radi dizajn a vizualizácie? V tom prípade vám ukážeme jeden perfektný nápad, ktorý by určite ocenili milióny majiteľov stolných iMacov.

Šikovný dizajnér Abdelrahman Shaapan vytvoril koncept Magic TrackPad 3, ktorý ponúka v porovnaní s aktuálnou druhou generáciou zásadné vylepšenie.

- Reklama -

Celé zariadenie je vzhľadovo veľmi podobné ako súčasný Magic TrakckPad 2. To čo si však určite všimnete ako prvé je jeho výrazná čierna farba a tiež malé fyzické tlačidlo nachádzajúce sa v pravom hornom rohu s nápisom „123“.

Numerická klávesnica

Pravdepodobne je vám okamžite jasné, že po jeho stlačení získate dodatočnú funkciu numerickej klávesnice, ktorá na štandardnej Magic Keyboard nie je samozrejmosťou. Z času na čas však človek potrebuje písať čísla a pomocou klávesových skratiek to nie je celkom pohodlné. Týmto spôsobom by sa celý problém vyriešil.

Prečítajte si tiež  Európska Únia opäť tlačí na Apple. Lightningu pomaly ale isto odzvonilo

Okrem klávesnice je na trackpade aj zopár tlačidiel pre ovládanie prehrávača a samozrejme stále dostatočne veľká dotyková plocha na to, aby ste mohli ovládať počítač.

Autor stanovil cenu tohto koncepčného príslušenstva na $149.00, čo by vzhľadom na cenovú politiku spoločnosti Apple ani nemuselo byť nereálne.

Pozrite si video nižšie a dajte nám vedieť do komentára, ako sa tento nápad pozdáva vám. Brali by ste ho alebo nie? Tešíme sa na všetky vaše reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -