Refurbished MacBook alebo iMac

Spoločnosť ITya, ktorú sme vám nedávno predstavili, sa nestará len o servis Apple zariadení ale ponúka aj predaj. Jej špecializáciou sú Refurbished Macy, ktoré prešli dôkladnou kontrolou, vyčistením a výmenou všetkých nefunkčných komponentov.

Hlavnou výhodou takéhoto nákupu nie sú len ušetrené peniaze ale aj 18-mesačná záruka, možnosť vrátenia tovaru do 30 dní a 25% zľava na výmenu batérie (aplikovateľná do 36 mesiacov od kúpy). Nič z toho pri bazárových ponukách nezískate.

Zariadenia sa pohybujú v rôznych cenových reláciách v závislosti od modelového roku, procesora, kapacity úložiska a stavu batérie. Všetko si môžete pozrieť pri konkrétnej ponuke, a to kliknutím na tlačidlo „ďalšie informácie“. Životnosť akumulátora sa štandardne pohybuje na úrovni 1000 nabíjacích cyklov.

ITya majú rozsiahlu paletu počítačov, či už MacBookov Air alebo MacBookov Pro. Nájdete tu dokonca aj obľúbený MacBook 12″ a množstvo iMacov.

Spoločnosť môžete kontaktovať kliknutím na tento odkaz. Pokiaľ ste z Bratislavy, ITya má kamenné pobočky v OC Retro a v Twin City.

Prečítajte si tiež  Potrebujem antivírus na telefón?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJITya
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.