Ak si chcete kúpiť nový spoľahlivý počítač s dostatočným výkonom, moderným dizajnom a dlhou výdržou batérie na jedno nabitie, teraz sa vám naskytá fantastická príležitosť. MacBook Air s procesorom M1 sa predáva v extrémnych cenových zvýhodneniach. Napriek tomu, že nie je najnovší, jeho nákup sa momentálne veľmi oplatí.

Budúci majiteľ dostane vydarený Retina displej s rozlíšením až 2560 x 1600 pixelov. MacBook Air M1 má tiež moderný dizajn, tenučké telo, nízku váhu a hliníkovú konštrukciu. Čo sa potom týka integrovaného ARM čipu, ten má až 8-jadrové CPU a 7-jadrové GPU, vďaka čomu si poradí ako s bežnými prácami spojenými s dokumentami a webom, tak aj s náročnejšími procesmi, ktoré súvisia s tvorbou grafiky alebo strihaním videa.

Bežná cena MacBooku Air M1 bola ešte nedávno 1 199 € s DPH, avšak nakoľko ide o starší model, jeho cena v poslednom období výrazne klesla. Po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať už za 918 € s DPH, čo sa mimoriadne oplatí. Ide totiž o počítač, ktorý vám bude verne slúžiť ešte niekoľko dlhých rokov.

MacBook Air M1
Zdroj: YouTube / Alexey Tomasheev / Arthur Winer (úprava redakcie)

A pokiaľ ste si mysleli, že sme už všetky jeho benefity vymenovali, tak ste na veľkom omyle. Azda najväčšou výhodou pre ľudí, ktorí veľa cestujú je fakt, že MacBook Air M1 vydrží fungovať až 17 hodín na jedno nabitie. Takisto má funkciu Touch ID (odomykanie cez odtlačok prsta). Pri bežnej práci určite oceníte aj vynikajúcu klávesnicu a veľký trackpad a keď budete sledovať filmy, seriály alebo len počúvať hudbu, perfektne si to vychutnáte aj vďaka solídnym reproduktorom.

Je síce pravda, že MacBook Air M1 už nie je najnovší a dokonca má nástupcov v podobe čipov M2 a M3, no taktiež netreba zabúdať, že pred niečo vyše troma rokmi, keď bol procesor M1 predstavený, porážal aj vrcholové verzie špičkového Macu Pro. Aj vďaka tomu sa môžete tešiť na dostatočnú porciu výkonu, ktorá vám bude v roku 2024 zaručene stačiť. Po kliknutí na tento odkaz kúpite MacBook Air M1 len za 918 € s DPH. Nevieme však povedať, dokedy bude táto ponuka platiť. Kto skôr príde, ten skôr berie!

Navyše ak si chcete kúpiť kvalitné ochranné puzdro za výhodnú cenu, na e-shope Loopi.sk ho získate už za 19,99 €. Vďaka tomu budete mať istotu, že sa vášmu MacBooku Air počas používania nič nestane.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Keď všetci ostatní brzdia, Apple šliape na plyn. Firma zvyšuje dodávky komponentov pre iPhone 14
Môže ťa zaujímať
- Reklama -