Ak od svojho budúceho počítača vyžadujete, aby mal výkonný procesor, kvalitný displej, čo možno najkompaktnejšie rozmery a solídne spracovanie, v súčasnosti nemôžete vybrať nič lepšie, ako MacBook Air M1 od spoločnosti Apple. Jeho obrovskou výhodou je fakt, že ho môžete získať za veľmi výhodnú cenu. Stredne náročného zákazníka určite nesklame.

MacBook Air M1 má v prvom rade vynikajúci Retina displej s vysokým rozlíšením až 2560 × 1600 pixelov a tiež krásnymi farbami. Zariadenie však nesklame ani výkonom, o ktorý sa stará známy procesor M1. Je síce pravda, že nejde o najnovší čip, no pravda je taká, že jeho osem-jadrové CPU, sedem-jadrové GPU a 8 GB operačnej pamäte RAM vám budú bohato stačiť na všetky bežné úlohy aj v roku 2024. Architektúra ARM sa navyše nezahrieva a ponúka dlhú, až 17 hodinovú výdrž batérie na jedno nabitie.

No a cena? Aj keď je MacBook Air M1 nejaký ten piatok na trhu, stále si veľmi dobre drží svoju cenu, čo je dôkazom toho, ako moc pokrokový tento počítač v čase uvedenia na trh bol. Štandardne ho spoločnosť Apple predáva za 1 199 €, avšak vy ho môžete získať po kliknutí na tento odkaz už za 979 €. Vzhľadom na to, čo všetko vám tento šikovný Mac ponúkne je to z nášho pohľadu vynikajúca ponuka.

MacBook Air M1
Zdroj: YouTube / Tech Gear Talk (úprava redakcie)

Zariadenie je vybavené dvojicou USB-C portov a nesklame ani audiom, o ktoré sa starajú štyri výkonné reproduktory. Taktiež je tu perfektná klávesnica s nožnicovým systémom či veľký trackpad a nechýba ani skener odtlačkov prstov Touch ID. Cez ten budete svoj MacBook Air odomykať a potvrdzovať platby v rámci Apple Pay.

Za zmienku tiež stojí, že MacBook Air M1 nie je schopný iba otvárať dokumenty cez Microsoft Office, alebo iné programy, ale takisto zvládne grafiku v Adobe Photoshop / Illustrator, prípadne sa s ním dobre robí aj vo Figme.

Nezľakne sa teda ani náročnejšej práce, pri ktorej mávajú konkurenti častokrát problémy (napríklad sa prehrievajú). Ak sa vám teda MacBook Air M1 zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 979 €. A nezabudnite na to, že po jeho nákupe ho o pár rokov ešte dobre predáte. Práve to je veľká výhoda vlastnenia Macu.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Fanúšikovia Apple najviac milujú iPhone. Najnižšiu vernosť vyjadrujú ku tomuto produktu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -