Nový MacBook nemusí byť extrémne drahý. Všetkým vašim požiadavkám môže vyhovovať aj taký MacBook Air M2, ktorý má moderný a veľmi kompaktný dizajn. Tento počítač, ktorý je vo svete, ale aj na Slovensku extrémne populárny prekvapí výkonom či výdržou batérie. Dnes ho navyše viete kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Takýto lacný ešte nebol.

MacBook Air 13″ má Retina displej s vysokým rozlíšením, kvalitnými farbami a tenučkými rámčekmi, vďaka čomu pôsobí veľmi exkluzívne. V jeho útrobách sa skrýva procesor M2, ktorý má osemjadrovú CPU aj GPU. Tento čip má dostatočný výkon na to, aby zvládol bežné úlohy, ale aj náročnejšie procesy, ako sú strihanie videa, práca s grafikou a podobne. Nič ho teda nezaskočí a všetky úlohy urobí extrémne rýchlo. Jeho výhodou je tiež to, že sa vôbec neprehrieva. U niektorých starších MacBookov sa to stávalo.

MacBook Air M2 sa v čase uvedenia na trh predával za 1 499 €. To už ale neplatí. Jeho cenovka totiž neskôr skĺzla na úroveň 1 299 € a dnes je ešte nižšie. Po kliknutí na tento odkaz kúpite počítač len za 999 €, vďaka čomu krásne ušetríte. Je to investícia na niekoľko dlhých rokov, ktorá sa jednoznačne oplatí.

Zdroj: YouTube / Jimmy Tries World (úprava redakcie)

MacBook Air M2 je vyrobený z hliníka a pôsobí veľmi prémiovo. Poteší vás tiež perfektne spracovaná klávesnica, veľký trackpad či možnosť odomykania cez Touch ID. Na nabíjanie slúži MagSafe konektor a počítač má aj dva USB-C porty. Celková výdrž batérie dosahuje pomerne extrémnych 18 hodín na jedno nabitie! V jeho útrobách tiež nájdete štyri reproduktory.

Ak sa vám teda MacBook Air M2 zapáčil, nikdy predtým nebol lepší čas na jeho nákup. Tento 1,24 kilogramový notebook sa po kliknutí na tento odkaz predáva len za 999 €, čo je z nášho pohľadu skoro neodolateľná ponuka. Keďže však nevieme, dokedy bude platiť, v prípade záujmu by ste sa mali radšej poponáhľať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Galaxy Note 7, príbeh skončí tento mesiac!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -