V dnešnom článku ti prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu v zľave. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť za pôvodnú cenu za hodinu, deň či týždeň.

1. Pinnacle Studio

Pinnacle Studio je veľmi zaujímavá a jednoducho spracovaná aplikácia. Pinnacle Studio ti ponúkne možnosť zostrihať svoje videá ako profesionál. Pinnacle Studio môže svojimi funkciami konkurovať aj iMovie od Apple.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Pinnacle Studio – Corel Inc.

Pôvodná cena: 9.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

2. Human Anatomy Atlas

Ak ťa zaujíma ľudské telo a rád sa o ňom dozvedáš niečo nové tak táto aplikácia je práve pre teba. Human Anatomy Atlas je skvelý a prehľadný 3D atlas ľudského tela. Vetky časti tela sú v aplikáciu pekne popísané a farebne odlíšené aby si mal dobrý prehľad kde v tele sa nachádzaš. A tá obrovská zľava stojí za stiahnutie tejto aplikácie.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Human Anatomy Atlas – 3D Anatomical Model of the Human Body – Visible Body

Pôvodná cena: 24.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

3. Living Earth

S touto skvelou aplikáciou budeš môcť sledovať aktuálne počasie po celom svete a všetky časové pásma. Aplikácie je veľmi pekne spravená iba otáčaš 3D zemeguľu a pozeráš sa na to, čo ťa zaujíma, napríklad aké majú teraz počasie v Číne.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Living Earth – Clock & Weather – Radiantlabs, LLC

Pôvodná cena: 2.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

4. Tayasui Sketches+

Ak si vášnivý maliar a rád si kreslíš, tak táto aplikácie je presne pre teba. Tayasui Sketches+ ti ponúkne veľa rôznych možností ako budeš môcť nakresliť to, čo ťa práve napadlo. Svoje vízie si teraz budeš môcť kresliť kdekoľvek a kedykoľvek.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Tayasui Sketches+ – Tayasui.com

Pôvodná cena: 4.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

5. UVmeter

UVmeter je skvelá a jednoduchá aplikácia. UVmeter ti podľa tvojej polohy a počasia povie, čo by si si mal obliecť na seba, aby si chránil svoje telo, pokožku a oči pred slnkom. S touto aplikáciou sa už nikdy nespáliš. A samozrejme treba používať aj nejaký ten opaľovací krém keď už sa to leto blíži.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: UVmeter – Check Your UV Index – morethan Apps

Prečítajte si tiež  Návod: Ako pri budíku na iPhone deaktivovať možnosť "odložiť"?

Pôvodná cena: 2.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.