Pokiaľ si chcete kúpiť nový MacBook Air s procesorom M2, teraz na to máte perfektnú príležitosť. Jeden z najlepších počítačov od Apple sa dá totiž kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Keď si ho vyberiete, svoju voľbu určite nebudete ľutovať.

MacBook Air M2 má k dispozícii solídnu hliníkovú konštrukciu, ktorá je veľmi ľahká a kompaktná. Okrem 13,6″ Retina displeja s vysokým rozlíšením až 2560 x 1600 pixelov a jasom až 500 nitov sa môžete tešiť aj na moderný a veľmi výkonný 5 nm procesor M2, ktorý má 8-jadrové CPU, 8-jadrové GPU a 8 GB operačnej pamäte RAM. Apple tvrdí, že vďaka platforme SoC ide o ekvivalent 16 GB RAM pri bežnom počítači. MacBook Air má tiež USB-C konektory, no zároveň ho môžete nabíjať aj cez štandard MagSafe 3.

No a cena? Tento počítač sa v čase uvedenia na trh predával za pomerne mastných 1 499 €. Bolo to však v čase, keď si ešte relatívne dobre držal cenu starší model s čipom M1. Neskôr sa situácia zmenila a 13″ MacBook Air M2 zlacnel na 1 299 €. A aj keď ide o veľmi dobrú ponuku za takto vydarený počítač, po kliknutí na tento odkaz ho získate za 1 118 € s DPH. Nezabúdajte, že všetky notebooky od Apple si skvelo udržujú hodnotu. To znamená, že o niekoľko rokov neskôr tento MacBook Air ešte veľmi výhodne predáte.

MacBook Air M2
Zdroj: YouTube / Arthur Winer (úprava redakcie)

Taktiež stojí za zmienku, že jeho súčasťou sú 4 kvalitné reproduktory, ktoré vám poslúžia buď na počúvanie hudby, sledovanie filmov, seriálov, alebo vašich obľúbených videí na YouTube. Určite oceníte aj výdrž batérie, ktorá môže dosiahnuť až 18 hodín na jedno nabitie. Okrem veľkých akumulátorov za to môže aj veľmi úsporný čip M2, ktorý je postavený na architektúre ARM.

Pokiaľ sa vám teda tento MacBook Air M2 páči, nevidíme jediný dôvod, prečo by ste si ho nemali kúpiť. Dokonca aj náročnejší používatelia si tu prídu na svoje, nakoľko procesor, ktorý je v tomto počítači integrovaný ponúka skutočne veľkú porciu výkonu. A keďže sa dá po kliknutí na tento odkaz kúpiť za 1 118 €, z nášho pohľadu tu snáď ani nie je o čom. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Nový iPad Pro podporuje štandard Wi-Fi 6
Môže ťa zaujímať
- Reklama -