Či už chcete vymeniť svoj starý Mac za nový, alebo ste doposiaľ používali Windows a chcete vyskúšať zmenu, pre obe situácie má spoločnosť Apple v ponuke zariadenie, ktorému sa len ťažko hovorí „nie“. MacBook Air s procesorom M2 má špičkový výkon, moderný dizajn a teraz ho vďaka zľave môžete získať za fantastickú cenu.

MacBook Air s procesorom M2 ponúka 13,6″ displej s tenkými rámčekmi, vysokým rozlíšením 2560 x 1600 pixelom a jasom až 500 nitov. Taktiež je tu výrez pre prednú kameru, ktorý sa dá softvérovo skryť a samozrejme nechýba prémiovo spracovaná hliníková konštrukcia, ktorá váži dokopy len 1,24 kilogramu. MacBook Air má pri tom moderný ARM čip zo série Apple Sillicon s dostatočným výkonom na to, aby zvládol aj náročnejšie procesy a vôbec sa pri tom nezapotil. Inými slovami, nie je len na kancelársku prácu, ale môžete s ním robiť grafiku či strihať videá.

Spoločnosť Apple si za tento počítač v čase uvedenia na trh pýtala pomerne dosť, až 1 499 €, no neskôr jeho cena klesla na oveľa prívetivejších 1 299 €. Situácia sa však postupom času zmenila a počítač zlacnel ešte výraznejšie. Zariadenie dnes kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 1 099 €, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. Myslíte však na to, že takéto ponuky môžu byť časovo / skladovo obmedzené. Aj preto by ste sa mali poponáhľať.

MacBook Air M2
Zdroj: YouTube / Arthur Winer (úprava redakcie)

MacBook Air M2 má okrem iného aj štyri kvalitné reproduktory či možnosť nabíjania cez klasický MagSafe konektor. Rovnako sú tu aj dva USB-C porty či 3,5 mm audio jack. Stále, to ale nie je úplne všetko. Zariadenie totiž dostalo veľký akumulátor, ktorý v spolupráci s úsporným čipom M2 dokáže prehrávať videá až po dobu 18 hodín. Na webe cez Wi-Fi vám potom vydrží fungovať až 15 hodín. V oboch prípadoch ide o čísla, ktorým môžu konkurenti iba ticho závidieť.

A to sme nespomenuli špičkovú klávesnicu s nožnicovým systémom, obrovský trackpad, či doslova návykový operačný systém iOS, ktorý si veľmi rýchlo zamilujete a budete ho chcieť používať každý deň. Ak sa vám teda MacBook Air M2 zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 1 099 €. A uznajte sami, že takejto cene nie je ľahké odolať. Rozhodnutie však nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPad Air 6 je na ceste. Prinesie brutálny výkon aj zaujímavé vylepšenia. Kedy ho Apple predstaví?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -