MacBook Air od spoločnosti Apple nie je obyčajný počítač. Toto zariadenie bolo navrhnuté so zreteľom na to, aby ste s ním boli čo najviac produktívni. Všetko to začína prémiovým hliníkovým dizajnom, ktorého konštrukcia je veľmi solídna a zároveň ľahká (váži len 1,24 kg), pokračuje veľkým trackpadom či komfortne navrhnutou klávesnicou a končí poriadnou porciou výkonu, o ktorý sa stará osemjadrový čip M2. Veľkou výhodou tohto modelu je, že ho v zľave kúpite za extrémne výhodnú cenu. Ušetríte stovky eur.

MacBook Air M2 má 13,6″ Liquid Retina displej s vysokým rozlíšením 2560 x 1664 pixelov a maximálnym jasom až na úrovni 500 nitov. Podporuje farebné spektrum P3 (1 miliarda farieb) a fanúšikov dizajnu potešia aj tenučké čierne rámčeky, ktoré sa nachádzajú po jeho obvode. Ešte sa vrátime aj k procesoru M2, ktorý má osemjadrové CPU aj GPU, 8 GB operačnej pamäte RAM či 256 GB úložisko. To je dosť na to, aby ste na MacBooku Air pracovali s grafikou, alebo aj zostrihali video. Tento počítač je ako stvorený pre študenta, ale aj do práce pre podnikateľa. Ľahko sa prenáša z miesta na miesto a vydrží až 17 hodín na jedno nabitie.

Koľko teda stojí? MacBook Air M2 sa v čase uvedenia na trh predával za 1 599 €, neskôr za 1 299 € a teraz je situácia zasa úplne iná. Tento počítač si po kliknutí na tento odkaz MacBook Air M2 kúpite len za 1 043 € s DPH, vďaka čomu ušetríte stovky eur. Za to čo dostanete sa to jednoznačne oplatí. MacBook Air budete milovať od prvého zapnutia.

MacBook Air M2
Zdroj: YouTube / Karl Conrad (prava redakcie)

Tento počítač vás totiž poteší nie len svojim spracovaním či výkonom, ale aj operačným systémom macOS, ktorý podporuje rôzne gestá, všetky úlohy zvládne rýchlo a bez sekania a hlavne je plne kompatibilný s celou Apple platformou. MacBook Air M2 budete odomkyať cez integrovaný snímač odtlačkov prstov Touch ID, ale pokiaľ máte Apple Watch, môžete použiť aj tie.

Okrem toho má tento kompaktný notebook aj štyri kvalitné reproduktory, čo oceníte pri prehrávaní filmov, seriálov alebo hudby a disponuje MagSafe 3 konektorom, cez ktorý budete nabíjať. Takisto má aj USB-C porty. Ak sa vám teda zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 1 043 € s DPH. Aktuálne ide o jeden z najvýhodnejších počítačov od Apple v pomere cena / výkon / protihodnota. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Je tlačítková Nokia lepšia, ako iPhone? Mladí ľudia majú odpoveď
MacBook Air M2
Zdroj: YouTube / ЗЕ МАККЕРС

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -