Zrejme nebudeme preháňať keď napíšeme, že MacBook Air M2 je jeden z najvydarenejších počítačov od spoločnosti Apple. Má kompaktné rozmery, krásny displej, vysoký výkon a na jedno nabitie vydrží skoro celý deň aktívneho používania. A hoci bol tento počítač doposiaľ drahý, MacBook Air M2 môžete po novom kúpiť v zľave za výhodnú cenu.

Zariadenie je vybavené 5 nm ARM procesorom z dielne spoločnosti Apple, ktorý má označenie M2 a ponúka zhruba o 20 % vyšší výkon v porovnaní s čipom M1. MacBook Air M2 má tiež úplne nový dizajn so zaoblenými hranami, možnosť odomykania cez Touch ID, tenučké rámčeky okolo displeja či batériu, ktorá zvláda fungovať až 18 hodín na jedno nabitie.

Bežná cena za MacBook Air M2 sa v čase uvedenia na trh pohybovala na úrovni 1 499 €. Dnes už je ale všetko úplne ináč a zariadenie môžete po kliknutí na tento odkaz získať od 1 190 €. Vďaka tomu brutálne ušetríte a zároveň sa budete tešiť z moderného hardvéru od spoločnosti Apple.

Zdroj: YouTube / The Hybrid Shooter (úprava redakcie)

Za zmienku tiež stojí, že MacBook Air s procesorom M2 dokážete nabíjať prostredníctvom MagSafe konektora a Apple doň nepridalo žiaden ventilátor. Aj keď by tu mohol chýbať, vďaka extrémne úspornej architektúre ARM vlastne nie je potrebný. MacBook Air je chladný aj pri náročnejších procesoch a správa sa veľmi podobne, ako keď držíte v ruke iPad.

V neposlednom rade sa môžete tešiť na perfektný zvukový zážitok vďaka vstavaným reproduktorom, ktoré sú dokopy až štyri. To sa hodí pri počúvaní hudby ale aj práci s videom, ak náhodou nebudete mať po ruke svoje slúchadlá.

MacBook Air M1 je stále v predaji. Nestojí ani 900 €

MacBook Air M1
Zdroj: YouTube / Alexey Tomasheev / Arthur Winer (úprava redakcie)

A ak sa vám zdá MacBook Air M2 aj napriek vyššie uvedenému drahý, stále máte možnosť ušetriť približne 300 € a kúpiť si starší model MacBook Air M1.

Vďaka inovatívnemu dizajnu nepôsobí zastaralo ani v roku 2023 a rovnako má vysoký výkon, ktorý môžete zužitkovať pri náročnejšej práci. Hovoríme napríklad o grafických programoch alebo strihaní videa.

MacBook Air M1 sa v čase uvedenia na trh predával za 1 199 €, no keďže od tej doby prešli už viac ako dva roky, dnes ho kúpite po kliknutí na tento odkaz od 888 €. Nie je to síce ten najmodernejší kus techniky, no ak si nepotrpíte na najnovšom dizajne a považujete sa skôr za priemerného spotrebiteľa, MacBook Air M1 je pre vás aktuálne tá najlepšia možná voľba.

Prečítajte si tiež  Video: Apple poukazuje na novinky a výhody iPadu Air s čipom M1 v novej reklame

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here