MacBook Air je neuveriteľne univerzálne zariadenie, ktoré sa hodí ako pre študenta, tak aj do kancelárie. Tento kompaktný počítač má k dispozícii výkonný procesor, nádherný dizajn a kvalitný Retina displej s vysokým rozlíšením. Teraz ho navyše môžete kúpiť za absolútne bezkonkurenčnú cenu. Ušetríte stovky eur.

Cesta k vysnívanému počítaču od spoločnosti Apple nebola nikdy jednoduchšia. Je síce pravda, že MacBook Air s procesorom M1 nie je úplnou novinkou, no jeho výkon a štýl nijako nezostarol. Investíciu do tohto zariadenia teda určite nebudete ľutovať.

Spoločnosť Apple ho štandardne predáva za 1 199 €, avšak väčšina predajcov ho má v ponuke podstatne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz získate MacBook Air M1 už od 909 €, pričom v obrovských cenových zvýhodneniach ho majú aj priamo autorizovaní predajcovia. Vo všetkých prípadoch na počítači ušetríte 200 – 300 € a to sa oplatí.

MacBook Air M1 exceluje aj v oblasti výdrže batérie. Zariadenie má v sebe zabudované veľké akumulátory, ktoré zvládnu aj 17 hodín fungovania na jedno nabitie, čo znamená, že si so sebou na pracovné stretnutie nebudete musieť ťahať nabíjačku. Počítač dokonca nebudete musieť nabíjať ani každý jeden deň. Pri bežnom vyťažení to budete musieť robiť párkrát týždenne.

V súčasnosti nie je celkom jasné, ako dlho sa ešte bude predávať MacBook Air s procesorom M1, pretože Apple už má v ponuke novšiu generáciu s procesorom M2, ktorú bude chcieť určite tlačiť do popredia. Na druhej strane, starý model má k dispozícii všetko čo potrebujete, takže ak nie ste extrémne nároční spotrebitelia a nepotrpíte si na zaoblených hranách, jeho nákup nedáva príliš veľký zmysel.

Aj MacBook Air M2 kúpite v zľave 

Macbook Air 2022 s procesorom M2 položený na stole vedľa slúchadiel AirPods Max
Zdroj: TomsGuide

Na druhej strane, pokiaľ by vás zaujímalo, za koľko sa dnes predáva MacBook Air M2, jeho štandardná cena štartuje na úrovni 1 499 €, no po zľave ho v rámci najvýhodnejších ponúk na Slovensku viete získať už od 1 259 €, čo si overíte tu. Opäť platí, že počítač majú vo vysokom cenovom zvýhodnení aj priamo autorizovaní predajcovia spoločnosti Apple.

Otázne však zostáva, či vám stojí za to platiť od 250 – 350 € viac za zariadenie, ktoré vám dá možno o 5 % viac úžitku, ako jeho staršia generácia. Rozhodnutie nechávame na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Prečítajte si tiež  App Store zaznamenal rekord. V roku 2020 v ňom zákazníci minuli cez 72 miliárd dolárov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -