Ako sme už avizovali dávnejšie, spoločnosť Apple v roku 2020 predstaví nástupcu súčasného MacBooku Pro 13″. Toto zariadenie by malo čo to pobrať zo súčasného MacBooku Pro 16″, ktorý je vo svete úplnou novinkou. Pozrite sa na to ako bude vyzerať!

Takto bude vyzerať MacBook Pro 13″, ktorý príde v roku 2020.

Pokiaľ používate MacBook Pro 13″ a plánujete nákup nového, odporúčame vám eše chvíľu počkať. Špeciálne, pokiaľ patríte medzi ľudí, ktorí ocenia lepšiu a kvalitnejšiu klávesnicu. Presne pre vás bude nový počítač ako stvorený.

- Reklama -

Netvrdíme, že súčasná generácia je nejakým spôsobom zlá, to vôbec nie. Myslíme si ale, že motýlia klávesnica jednoducho nie je vhodná pre profesionálne zariadenie. Jej prítomnosť sa nám hodí viac pre klasický MacBook Air 13″ prípadne MacBook 12″.

Nová 13″-tka Pri by sa mala podľa posledných informácii od Digitimes inšpirovať MacBookom Pro 16″ a ponúknuť staro-novú klávesnicu na princípe nožníc. Jej súčasťou bude samozrejme aj samostatné tlačidlo “ESC” a taktiež oddelené Touch ID či opäť “zmenšené” šípky. To všetko by sme ocenili.

macbook pro 13 2020
MacBook Pro 13″ príde s takouto zmenou – svetapple.sk

Samozrejmosťou pri tomto zariadení potom bude aj vyšší výkon. Presnejšie špecifikácie si ale v dnešnej dobe zatiaľ netrúfneme odhadnúť. Do predstavenia tohto produktu máme predsa len ešte chvíľu čas a tak sa radšej nechajme prekvapiť spoločnosťou Apple.

Kedy príde Apple na trh s novým MacBookom Pro 13″?

Tak ako sme už naznačili v nadpise, tento rok to spoločnosť nestihne. Predsa len sú už skoro Vianoce a Apple sa chystá na absolútne maximalizovanie predaja súčasných produktov. Nový MacBook Pro 13″ príde až na budúci rok.

Presnejší dátum samozrejme nie je oficiálne oznámený ale úniky z pozadia Apple naznačujú, že by to mohlo byť približne v polovici roku 2020. Konkrétne by teda predstavenie vychádzalo niekedy na jún počas konferencie WWDC 20″. Môže pri tom nastať ešte jedna nečakaná zmena a to konkrétne v názve produktu.

Tak ako sa súčasný MacBook Pro 16″ premenoval z MacBook Pro 15″, niečo podobné by malo nastať aj pri tomto mnešom zariadení. Konkrétne by teda Apple mohlo predstaviť nový MacBook Pro so 14″ obrazovkou, ktorý by nahradil doterajší model MacBook Pro 13″.

Okrem zmien, ktoré by nastali “pod kapotou” a novej klávesnice by sa teda zmenila aj obrazovka a jej uhlopriečka by si prilepšila približne o jeden “palec”. Čo si o tom celom myslíte vy? Páčil by sa vám nový MacBook Pro 14″ so starou klávesnicou, väčším displejom a vyšším výkonom? Napíšte nám do komentárov!

macbook pro 13 2020
Takto bude vyzerať MacBook Pro 13″, ktorý príde v roku 2020.
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here