Aj keď je iMac striktne stolný počítač, jeho posledná generácia sa stáva vďaka jednoduchému zapojeniu pomerne ľahko prenosná. Stačí vám totiž iba jeden kábel s magnetickou koncovkou a Bluetooth príslušenstvo, a s 24″ iMacom môžete pracovať prakticky kdekoľvek, kde sa nachádza stôl a elektrická zásuvka.

Presne tejto myšlienky sa evidentne chytili aj výrobcovia príslušenstva. Na svete sa začali objavovať jednoduché tašky, do ktorých celý počítač aj s klávesnicou, myšou či adaptérom zabalíte, a následne si ho z domu prenesiete napríklad do práce.

Jedným z týchto výrobcov je aj spoločnosť KISLANE, ktorá svoje produkty predáva na Amazone. Samotné tašky ani nie sú drahé, nakoľko stoja v oboch farebných prevedeniach (čierna a sivá) 39,90 $. V prepočte sa teda bavíme asi o 38 €.

Schováte doň aj myš, kábel či klávesnicu 

KISLANE

Výrobok má k dispozícii jednoduchý systém upevnenia počítača za pomoci sťahovacích pásov. Vďaka tomu ho môžete do vnútra obalu vložiť naozaj na tesno a nemusíte sa obávať, že by vám z neho vypadol smerom von.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Taška takisto chráni skoro celú konštrukciu počítača s výnimkou hliníkového stojana, ktorý z dôvodu tvaru a rozmerov musí cez jeden z otvorov vytŕčať von.

No a na náročného používateľa tu čakajú aj jednoduché vrecká v zadnej časti obalu. Tie sú ako stvorené pre Magic Mouse, Magic Keyboard, Magic TrackPad či káble. Schováte sem teda úplne všetko, čo potrebujete a všetko bezpečne prenesiete z bodu A do bodu B.

Napíšte nám do komentára, čo si myslíte o tomto druhu príslušenstva vy. Je to trochu neštandardný produkt, avšak práve vďaka nemu vzniká celkom nový spôsob, akým sa dá používať iMac. Sú skrátka ľudia, ktorí ho pravidelne potrebujú prenášať z miesta na miesto a vďaka tejto šikovnej taške to môžu robiť bez akýchkoľvek starostí z jeho poškodenia.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here