Pokiaľ máte radi rozbaľovanie nových Apple produktov, dnes si môžete pozrieť jedno, ktoré pravdepodobne nikdy neuvidíte naživo. Mac Pro a Pro Display XDR sú profesionálne produkty, ktoré 99% z nás nepotrebuje. Ake je to však vytiahnuť ich z krabice?

Unboxing Mac Pro a Pro Display XDR!

Ešte predtým, ako prejdete na samotné video, mali by ste možno vedieť, koľko tento extrémne výkonný počítač môže stáť. V plnej konfigurácii sa bavíme o sume na úrovni 65 000€! Nie je to ale všetko. Apple si k nemu prichystalo samozrejme aj špičkový monitor, ktorý nazývame ako Pro Display XDR.

Jeho cena môže byť 6499€, pokiaľ si vyberiete verziu so špeciálnou úpravou skla (nanotextúrou), vďaka ktorej sa zbavíte nežiadúcich odrazov. Zabudnúť by sme určite nemali ani na slávny stojan k tomuto monitoru. Apple ho predáva za 999$ (v EU za 1099€).

Unboxing Mac Pro a Pro Display XDR!
Unboxing Mac Pro a Pro Display XDR!

Známa youtuberka iJustine si nový Mac Pro zaobstarala a natočila perfektné unboxing video. Okrem samotného počítača kúpila aj dva monitory Pro Display XDR a k ním samozrejme stojany. Môžeme len hádať, koľko to všetko stálo. Takáto mašina je určená výhradne pre tých, ktorí dokážu využiť jej potenciál.

- Reklama -

Každopádne je to celkom netradičné rozbaľovanie Apple produktu, ktoré by nijakému fanúšikovi značky nemalo uniknúť. Nachádza sa medzi nami niekto, kto mal tú česť s Macom Pro (alebo ho dokonca vlastní)? Napíšte do komentára.

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here