Pokiaľ máte radi rozbaľovanie nových Apple produktov, dnes si môžete pozrieť jedno, ktoré pravdepodobne nikdy neuvidíte naživo. Mac Pro a Pro Display XDR sú profesionálne produkty, ktoré 99% z nás nepotrebuje. Ake je to však vytiahnuť ich z krabice?

Unboxing Mac Pro a Pro Display XDR!

Ešte predtým, ako prejdete na samotné video, mali by ste možno vedieť, koľko tento extrémne výkonný počítač môže stáť. V plnej konfigurácii sa bavíme o sume na úrovni 65 000€! Nie je to ale všetko. Apple si k nemu prichystalo samozrejme aj špičkový monitor, ktorý nazývame ako Pro Display XDR.

- Reklama -

Jeho cena môže byť 6499€, pokiaľ si vyberiete verziu so špeciálnou úpravou skla (nanotextúrou), vďaka ktorej sa zbavíte nežiadúcich odrazov. Zabudnúť by sme určite nemali ani na slávny stojan k tomuto monitoru. Apple ho predáva za 999$ (v EU za 1099€).

Unboxing Mac Pro a Pro Display XDR!
Unboxing Mac Pro a Pro Display XDR!

Známa youtuberka iJustine si nový Mac Pro zaobstarala a natočila perfektné unboxing video. Okrem samotného počítača kúpila aj dva monitory Pro Display XDR a k ním samozrejme stojany. Môžeme len hádať, koľko to všetko stálo. Takáto mašina je určená výhradne pre tých, ktorí dokážu využiť jej potenciál.

Každopádne je to celkom netradičné rozbaľovanie Apple produktu, ktoré by nijakému fanúšikovi značky nemalo uniknúť. Nachádza sa medzi nami niekto, kto mal tú česť s Macom Pro (alebo ho dokonca vlastní)? Napíšte do komentára.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.