Soundbary sú stále populárnejšou voľbou pre tých, ktorí si chcú vychutnať kvalitný zvuk pri sledovaní televízie alebo filmov v pohodlí svojho domova. Ak si chcete túto technológiu vyskúšať, kúpte si Samsung HW-Q600. K dispozícii má množstvo funkcií a teraz sa predáva vo vysokej zľave. Ušetríte na ňom stovky eur.

Soundbar Samsung HW-Q600 má výkon až 360 W, ponúka zostavu kanálov 3.1.2 a 9 reproduktorov, čo znamená, že je ideálny pre každodenné použitie aj u náročného majiteľa. Súčasťou soundbaru je aj aktívny bezdrôtový 6,5″ subwoofer, ktorý pridáva presné a hlboké basy.

Čo sa týka ceny tak tá sa v čase uvedenia na trh pohybovala na úrovni 479 €. Dnes už to však neplatí a toto zariadenie kúpite na Slovensku od cca 238 €. Opäť sa to týka hneď viacerých predajcov, pričom zľavy dostanete aj u tých autorizovaných.

Samsung HW-Q600 má špičkový priestorový zvuk Dolby Atmos

Jednou z najzaujímavejších funkcií Samsung HW-Q600 je jeho podpora Dolby Atmos a Dolby TrueHD, čo znamená, že poskytuje špičkový priestorový zvuk. Zabezpečujú to aj dva kanály, ktoré sú umiestnené vo vrchnej časti soundbaru.

Táto technológia zabezpečuje, aby zvukové efekty boli počuť z rôznych smerov, čím sa zvyšuje pocit zasadenia do diania. Okrem toho má soundbar aj podporu DTS:X, ktorá je obdobou Dolby Atmos a poskytuje rovnaký priestorový zvukový zážitok.

Samsung HW-Q600
Zdroj: Samsung

Ďalšou perfektnou funkciou Samsung HW-Q600 je podpora technológie Q Symphony, ktorá sa stará o synchronizáciu zvuku medzi televízorom a soundbarom.

To znamená, že zvuk z reproduktorov v televízore sa môže kombinovať s tým z reproduktorov soundbaru, čoho výsledkom je dokonalý audio-zážitok.

V balení je aj držiak. Soundbar nainštalujete jednoducho

Pripojenie s vašou TV je možné prostredníctvom 2x HDMI portov (1× vstup, 1× výstup) s podporou eARC a CEC, digitálneho optického audio vstupu alebo USB 2.0 vstupu.

Veľkou prednosťou soundbaru Samsung HW-Q600 je to, že sa jednoducho inštaluje. V balení nájdete dokonca aj držiak na stenu, vďaka čomu si ho môžete jednoducho zakomponovať do svojej miestnosti tam, kde práve potrebujete.

Samsung HW-Q600
Zdroj: Samsung

Ak si teda chcete užiť televíziu, Netflix alebo akýkoľvek iný obsah vo svojej obývačke v plnej kvalite, nákupom soundbaru Samsung HW-Q600 neurobíte krok vedľa. Práve naopak. Získate špičkovú kvalitu zvuku spolu so subwooferom za rozumnú cenu a úplne tým zmeníte spôsob, akým ste si doposiaľ užívali audio-vizuálny obsah. Samsung HW-Q600 kúpite za najlepšie ceny na Slovensku tu.

Prečítajte si tiež  4K Inteligentný televízor od LG kúpite v zľave mimoriadne lacno. Má ideálnu 55" uhlopriečku

Nezabudnite nám napísať do komentára, či máte s týmto soundbarom skúsenosti aj vy. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -